The Handmaid's Tale 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak? - Yeni Sezon

The Handmaid’s Tale 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

The Handmaid's Tale 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?
Bu yazıyı oylayın

Son zamanlardaki en iyi dizilerden biri olan The Handmaid’s Tale 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Margaret Atwood’un aynı adlı kitabından televizyona uyarlanmış, yaratıcılığını Bruce Miller‘ın  üstlendiği, güncel dizilerden oldukça farklı bir konu işlemekte olan bir yapım. Sadece fragmanını izlediğinizde bile sizi oldukça fazla etkileyeceğini ve kendinizi diziyi izlerken bulacağınıza  şüphe ettirmeyen bir dizi. Neredeyse ilk sezondaki tüm bölümlerde IMDb’den 9 üzerinde puan almayı başaran bu dizinin yakın zamanda 2.sezonunun çıkacağı müjdesi The Handmaid’s Tale severlere  duyuruldu. Gelin hem dizi hakkında hem de The Handmaid’s Tale 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak? hakkında bilgilenelim.

The Handmaid’s Tale Dizi Konusu

Baş rolünde Elisabeth Moss‘un yer aldığı The Handmaid’s Tale; kadınların neredeyse bütün haklarının elinden alındığı, sadece çocuk doğurmak ve hizmetçi olarak yer aldığı, erkeklerin egemen olduğu dindar bir kesim tarafından totaliter tarzda yönetilen bir ülkeyi ele alan, distopik bir gelecekte geçen oldukça iç karartıcı, izleyenleri üzen bir hikayeyi anlatıyor.

Mad Men’den de aklınızda kalmış olabilecek Golden Globe sahipli Elisabeth Moss’un, mükemmel bir şekilde canlandırdığı Offred karakteri de bu dönemdeki hizmetçi olarak görülen kadınlardan biri ve dizi genel olarak değişen rejim sonrası Offred’in başından geçenleri anlatıyor. İzleyenleri hüzne boğacağına emin olduğumuz dizinin genel hatları böyle.

Dizinin yapımcı koltuğunda Bruce Miller otururken oyuncu kadrosunda baş rol Elisabeth Moss dışında Yvonne Strahovski, Max Minghella, Amanda Brugel, Joseph Fiennes, Madeline Brewer ve O-T Fagbenle yer almaktadır.

The Handmaid’s Tale 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Hulu’nun 2017 yılında yayınladığı, her bir bölümünün etkileyici olduğu 10 bölümlük ilk sezon sonrası, 2.sezonu bekleyen dizi severlere onları çok bekletmeyeceğini, The Handmaid’s Tale’in 2.sezonunun tahmini olarak 2018‘in ortalarında çıkacağı haberi açıklandı. Eğer farklı tarzda bir dizi arayışındaysanız kesinlikle bu diziyi izlemenizi tavsiye derim. Beklentilerinizin asla altında sonuç almayacağınızdan emin olabileceğiniz bir yapım.

Unutmadan hulu’ya teşekkür edelim ve The Handmaid’s Tale’i Türkiye internet televizyonu olan BluTV üzerinden seyredebildiğinizi söyleyelim. Net tarih açıklandığında güncel bilgiye yine buradan ulaşabilir ayrıca sosyal medya üzerinden de takip edebilirsiniz. Bir başka ne zaman çıkacak konusunda görüşmek dileği ile, Esen kalın.

Yazan: Erdem Kara


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...