The Innocents Ne Zaman Başlıyor? - The Innocents Konusu

The Innocents Ne Zaman Başlıyor?

The Innocents Ne Zaman Başlıyor?
Bu yazıyı oylayın

The Innocents Ne Zaman Başlıyor? Sır gibi saklanan diziden ilk fragman yayınlandı. Fantastik gençlik dizisi The Innocents için yazımızı okuyabilirsiniz.

Son dönemlerde Netflix orijinal yapımlarıyla gündemde kalmayı başarıyor. Firma orijinal dizilerine bir yenisini eklemeyi planlıyor. Yepyeni ve gizem dolu dizi The Innocents için geri sayım başladı. Geçtiğimiz aylarda dizinin ilk teaserı yayınlandı. Yaklaşık 1 dakika süren bu teaserdan dizi ile ilgili bir şey anlamak ise mümkün değil. Dizide Guy Pearce, Laura Birn, Sam Hazeldine gibi oyuncular bulunuyor. Dizi içerisinde fantastik hikayeler de barındırıyor. Ancak genel olarak konusu itibari ile İngiliz yapımı gençlik dizisi olacak. Dizi hakkında herhangi bir bilgi bulmak neredeyse imkansız. Netflix yine ketum davranarak çıkış tarihine kadar diziyi saklayacak gibi görünüyor. Peki The Innocents ne zaman başlıyor?

The Innocents Konusu ve Karakterler

Hikaye aslında sıradan bir aşk hikayesi gibi görünüyor. Baskıcı ailelerde yetişmiş olan birbirine aşık iki genç vardır. Ailelerinin bu tutumuna dayanamayan genç çift, birlikte kaçmaya karar verirler. Tam da bu noktada işler iyice karışıyor. Ailelerinin onlardan sakladığı sır sonunda gün yüzüne çıkar. Bu sır yüzünden gençlerin birbirlerine duydukları sevgi sürekli test ediliyor. Gençler sıra dışı yeteneklere sahiptirler. Bu nedenle sonsuza kadar onları ayırmak isteyen sıra dışı güçler ortaya çıkar. Dizi hakkında verilen ilk bilgiler bu şekilde. Oldukça gizemli olan dizinin doğa üstü güçler barındıracağı biliniyor. Dizinin fragmanında ise kırık ayna parçalarının yer alması oldukça garipti. Dizinin ilk sezonu 8 bölümden oluşacak. Dizinin yaratıcılığını The North London Book of Dead dizisini yaratan Hania Elkington ve The Crown, Black Mirror gibi dizilerin yaratıcısı Simon Duric yapıyor. İngiliz yapımı Memento adlı film ile oldukça popülerlik kazanan Guy Pearce ise başrolde bulunuyor. Ona Percelle Ascot ve Sorcha Groundsell eşlik ediyor.

The Innocents Ne Zaman Başlıyor?

Netflix dizinin 2018 yılında yayınlanacağını doğruladı. Ancak henüz dizinin resmi çıkış tarihi bulunmuyor. Dizi özellikle fantastik seven gençlere oldukça hipat edecek gibi görünüyor. Dizinin 2018 sonbahar döneminde Netflix üzerinde olması bekleniyor. Bu gizemli dizinin çıkış tarihi açıklandığında yazımızı güncelleyeceğiz. Dizinin fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...