The Last Ship 4. Sezon Ne Zaman? - Yeni Sezon - Dizi Konusu

The Last Ship 4. Sezon Ne Zaman?

The Last Ship 4. Sezon Ne Zaman?
5 (100%) 3 votes

TNT’nin hazırlamış olduğu Amerikan kıyamet sonrası dizisi The Last Ship 4. Sezon Ne Zaman?

Pazar gecelerinin vazgeçilmez Amerikan dizisi The Last Ship için en çok merak edilen sorunun yanıtını arıyacağız. The Last Ship 4. Sezon Ne Zaman? sorusuna yanıt vereceğimiz bu makalede dizi hakkında geniş bilgiler vermeye çalışacağız. Her sezonunda 13 bölüm yayınlayarak izleyenlerini sevindiren yapım her sezonu ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmaktadır. Kaliteli yapımıyla son zamanlarda konusunda yaptığı ivmeli hızlanma da dikkatleri üzerine çekmesine sebep verdi. Filmin hemen konusundan bahsetmeye başlayalım. Eğer bu kısımdan sıkılırsanız size sorunun cevabının yerini gösterelim: Son paragraf.

The Last Ship Dizi Konusu

Dizi ilk günlerden bu yana anlattığı konu ile oldukça kaliteli bir film yaptığını gösterdi. Dizinin yaratıcıları Steven Kane ve Hank Steinberg’dir Daha önceden de gayet kaliteli işlerde yer alan bu isimler bu dizileri ilede başarılarının devamı getirmiş diyebiliriz. Konudan şöyle bir bahsedecek olursak; Nathan James’in başında bulunduğu bir mürettebat kutuplara doğru yolculuğa başlar burada bir kuş ırkını inceleyecek olan Nathan ve arkadaşları oraya uzun zaman sonra ulaşır ve çalışmalarına başlar. Ancak ülkelerini bırakan Nathan ve mürettebat’ının artık geri döneceği bir ülkesi olmayacaktır. Bunu öğrenmeleri ise çokta uzun olmaz kutuplara ulaştıklarında Dr Scott ona tüm durumu anlatacaktır. Mürettebat yola çıktıktan kısa bir süre sonra tüm dünyayı saran bir virüs peydah olur. Dünyanın %80’ini elde eden bu virüs’den kurtulmak için Dr. Scott ve Nathan James görevlendirilir. Bu virüse karşı aşıyı elde etmeye çalışacak olan bu ikili bakalım başarılı olabilecek midir?

The Last Ship 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Evet gelin gelelim en çok merak edilen sorunun cevabına; Dizi her pazar Tnt kanalında yerini almakta. Her sene aynı günlerde yayınlanmaya başlayan yeni sezonlara bir yenisi daha ekleneceği 3. sezon 5. bölümde kanal tarafından bildirilmişti. 4. sezon için onay almayı başaran dizi için geri sayım başladı diyebiliriz. 13 Ağustos 2016 tarihinde 3. sezona nokta koyacak olan dizi her sezondaki gibi haziranın son haftası yeni sezonuna başlayacaktır. The Last Ship 4. Sezon Ne Zaman? sorusu için şuan resmi bir yanıt yok iken dizi tahminlerimize göre ya 18 Haziran 2017 yada 25 Haziran 2017 tarihinde 4. sezonuna start verecektir.

06.06.2017: Dizi 20 Ağustos 2017‘de vizyona girecek, Pelin hanıma hatırlatmasından dolayı teşekkür ederiz.

 


Comments to The Last Ship 4. Sezon Ne Zaman?

 • 20 ağustostas yayınlanacak bölüm güncelleyinlütfen imdbde resmileşti

  Pelin 6 Haziran 2017 17:54 Cevapla
 • SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM

  Fenasi Kerim 10 Haziran 2017 18:40 Cevapla
 • neden böyle oldu anlamıyorum beklede şimdi gelsin sabırsızlıkla bekliyorum

  bayramculha 3 Temmuz 2017 11:22 Cevapla
 • Hangi kanalda ve nezaman saat kaçta hangi günde lütfen yazın allah için

  Engin 10 Ağustos 2017 09:20 Cevapla

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...