The Last Ship 5. Sezon Ne Zaman Başlayacak? - The Last Ship Konusu

The Last Ship 5. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

The Last Ship 5. Sezon Ne Zaman Başlayacak?
Bu yazıyı oylayın

TNT’nin reyting rekorları kıran dizisi final sezonuyla geri dönüyor!

TNT kanalının en sevilen dizilerinden birisi olan The Last Ship 5. sezonu onayını 4. sezon onayı ile birlikte kapmıştı. Geçtiğimiz yılın Ekim ayında sezon finali yapan dizi maalesef üzücü bir haberle geri dönecek. Dizinin 5. sezonu final sezonu olacak. Sağlam oyuncu kadrosu ve konusuyla oldukça beğeniliyor. Peki The Last Ship 5. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Her sezon 13 bölüm ile ekranlara gelen dizi bu sezon sadece 10 bölüm olarak ekrana gelecek. Yüksek izlenme oranları ile TV dünyasında oldukça ses getiren yapım yaklaşık 7.1 milyon izleyiciye sahip. Dizi IMDB üzerinde 7.5 puan aldı.

The Last Ship 5. Sezon Konusu ve Oyuncular

The Last Ship geçen sezonda dram, aksiyon ve gerilim dozunu arttırmıştı. Beşinci sezonda bunların dozu daha da artacak. Diziyi takip edenler 18 – 49 yaş aralığında. Hank Steinberg, Steven Kane ve Steven L Kane tarafından yaratılan dizi ülkemizde de çokça takip ediliyor.

Yayılan bir virüs nedeniyle tüm insanlık yok olma tehlikesi ile karşı karşıya kalır. Yaşanan kaos dolu ortam bir gemi mürettebatı ve kaptanı üzerinden anlatılıyor. William Brinkley’in yazdığı aynı isimli romanından uyarlanan dizi oldukça başarılı oyunculara sahip. Eric Dane, Adam Baldwin, Charles Parnell ve Travis Van Winkle gibi başarılı oyuncular bulunuyor.

The Last Ship 5. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Dizinin final yapmasının nedeninin Yüzbaşı Carlton Burk karakterine hayat veren Jocko Sims’in NBC’nin New Amsterdam dizisine geçmesi olarak düşünülüyor. Henüz kanaldan ya da ünlü oyuncudan bu konu ile ilgili bir açıklama gelmedi. Dizinin son sezonunun trailerı geçtiğimiz yıl sonunda sezon finali ile birlikte çıkmıştı. Oldukça heyecanlı bir final sezonuna tanık olacağız gibi görünüyor.

Çok sevilen dizinin merakla beklenen yeni sezonunun yayın tarihi henüz kesinleşmedi. Ancak 5. sezonun çekimleri tamamen bitti. Dizinin Ekim 2018 gibi ekranlara geri döneceğini söyleyebilirim. Dizinin çıkış tarihi kesinleşince yazımızı güncelleyeceğiz. Dizinin yeni tanıtım fragmanını aşağıda bulunan kısımdan izleyebilirsiniz.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...