The Legend of the Blue Sea 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

The Legend of the blue 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak

Güney Kore sinemasının en çok izlenen dizisi The Legend of the Blue Sea 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Bir uyarlama dizisi olarak yayın hayatına başlayan dizi kore dizisi izleyenler tarafından müthiş bir ilgi ile karşılandı. Kendi ülkesinde de oldukça çok izlenen dizi ülkemizde de bir çok kişi tarafından izlenir oldu. Kore hikaye tarihinin ilk kitaplarından olan Deniz Kızı hikayesinden alınan motifleri ile oldukça dikkat çeken film 20 bölüm sürecek olarak bilinmekteydi. Ancak dizi yayıncıları 21. ve 22. bölümü de yayınladı bu da akıllarda The Legend of the Blue Sea 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? sorusunun oluşmasına sebebiyet verdi. Sizler için bu sorunun yanıtını vereceğimiz bu makalede gelin dizinin biraz konusunda bahsedelim.

The Legend of the Blue Sea Dizi Konusu

Güney kore dizisi olarak televizyonda karşımıza geçmiş olan dizi Joseon dönemindeki gerçek bir karakterin yaşadığı hikayeyi anlatmaktadır. Geçmiş dönemde Kim Dam Nyeong adındaki karakter balıkçıdır ve bu dönemde yakalanan deniz kızı ve adamlarının nasıl denize salındığını anlatmaktadır. Büyük bir dram ve aşk dizisi olarak bilinen dizide bir deniz kızı dünya da tanıştığı bir dolandırıcı ile kötü şeyler yaşayacaktır. Aslında kötü değil ancak bir deniz kızının karada hayatta kalma savaşını hep beraber izleyeceğiz.

The Legend of the Blue Sea 2. Sezon Ne Zaman?

Normal şartlarda 25 ocak 2017 tarihinde final yapacak olan dizi 20. bölümü yayınladı ancak bir hafta sonra yeni bölümü ile ekran karşısına geçti. Tüm izleyiciler gibi Türk takipçiler de şaşkınlığını gizleyemedi. Peki bu 2. sezon mu yoksa dizi devam mı edecek?. Dizi tüm gizliliğini sürdürmekte. Gerekli resmi açıklamalar ile burayı güncelleyeceğimizi size belirterek, bizleri takip etmenizi diliyoruz. The Legend of the Blue Sea 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? sorusunun cevabını dizi tüm gizliliğini koruduğu için cevaplayıyamıyoruz ancak gelecek ilk resmi bilgide burayı güncelleyeceğimizi size bildiririz.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...