The Magnificent Seven - Muhteşem Yedili Ne Zaman Vizyonda?

The Magnificent Seven – Muhteşem Yedili Ne Zaman Vizyonda?

The Magnificent Seven - Muhteşem Yedili Ne Zaman Vizyonda?
Bu yazıyı oylayın

Bir efsane filmin geri dönüşü olarak gösterilen The Magnificent Seven – Muhteşem Yedili Ne Zaman Vizyonda?

Film sektöründe geçmişe dönüp şöyle bir baktığımızda akla gelen en büyük filmlerden biri olan Muhteşem Yedili filmi için yeni çekimler tüm filmi sevenleri heyecanlandırdı. Son zamanların en iyi Western filmi olacağı düşünülen bu film için geri sayımda yavaş yavaş başladı diyebiliriz. Ülkemizde de oldukça fazla bir şekilde hayranı olunan filmin hem konusundan hemde The Magnificent Seven – Muhteşem Yedili Ne Zaman Vizyonda? sorusuna yanıt bulacaksınız. Ülkemizde de vizyona girecek olan film ne kadar izlenir bilinmez ancak bir çok kovboy filmi severler filmi heyecanla beklemektedir.

The Magnificent Seven Film Konusu

İlk filmi ile Türkçeye çevrilen film Muhteşem Yedili olarak vizyona girmişti. Orjinal isim olarak The Magnificent Seven ismi ile vizyona girecek olan filmin merak edilen konusundan bahsetmek gerekirse. Dönem filmi olan filmde Vahşi Batıya gitmekteyiz. Burası için görevlendirilen 7 adet silahşör bir köyü korumak için görevlendirilmiştir. Dönemin yöneticisi olarak bilinen Bartholow Bogue büyük bir sanayicidir. Bogue o köye zamanında yapmadığını bırakmamıştır.

Bahsi geçen 7 silahşör kumarbazlar, kiralık katiller ve ödül avcılarından oluşmaktadır. Sam Chisolm, Goodnight Robicheaux, Billy Rocks, Red Hervest, Vasquez, Jack Horne ve Josh Farraday işbirliği ile kurulan bu grup kasabaya yapılacak saldırıyı bertaraf edecektir. Bu neticeyle kendi içlerindeki değeri de anlayacak olan karakterlerimiz için hummahalı bir durum çok yakındır.

The Magnificent Seven – Muhteşem Yedili Ne Zaman Vizyona Girecek?

En çok merak edilen soru The Magnificent Seven – Muhteşem Yedili Ne Zaman Vizyonda? sorusunun yanıtına gelecek olursak 23 Eylül 2016‘dır. Filmin yönetmenliğinde Antonie Fuqua yer alırken filmde Danzel Washington, Ethan Hawke, Chris Pratt ve Haley Bennet gibi dünyaca ünlü oyuncular yer almaktadır. Filmin senaryosu ise Richard Wenk ve Nic Pizzolatto imzalıdır. 1960 yıllarında yapılmış olan filmin yeni çekimi bakalım filmi sevenleri memnun edebilecek mi?


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...