The OA 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? - Ne Zaman Çıkıyor?

The OA 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

The OA 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?
1 (20%) 1 vote

Netflix’in yeni dizisi The OA 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Farklı ve kaliteli dizilerin birleştiği bir kanal olan Netflix’den yeni bir efsane dizi daha. İlk bölümü ve tüm bölümler 16 Aralık 2016 tarihinde yayınlanan dizi ilk izlenimden hemen sonra yorumlanmaya başladı. Daha yayınlanmadan bile oldukça merak konusu olan dizi iddaalı halinin karşılığını vermeyi başardı. Diziyi izlemeye başlayanlar 8 bölümlük sezonu bitirir bitirmez The OA 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? sorusu ile karşı karşıya kaldı. Şuan için (17 Aralık 2016) henüz yeni sezon için açıklamaları erken bulan Netflix yeni bilgiler verdiğinde makalenin alt kısmından bu bilgileri veriyor olacağız. Şimdi biraz dizinin konusundan bahsetme zamanı;

The OA Dizi Konusu

The OA dizisi konu olarak genç ve kör bir kadının ortadan kayboluşunun mistikliğini anlatmaktadır. Gözleri kör olan bir kadın bir gün kaybolur ve 7 yıl boyunca ondan haber alınamaz. 7 yıl sonra köyüne geri dönen kadın 20 yaşında genç ve güzel bir kadındır. Köylülerin farklı tepkilerine maruz kalacak olan Prairie Johnson karakterini ise Brit Marlign canlandırmaktadır. Bazı köy sakinleri tarafından mucize olarak adlandırılan bu duruma karşın bazı köy halkı ise tehlike olarak görmekte. Gizemli olayları peşi sıra anlatıldığı dizi de merak ve heyecan hiç bir süre sizi bırakmayacaktır.

The OA 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Yeni isimlerinde yer aldığı dizide en çok dikkat çeken durum dizinin yapımcı şirketi; Plan B Entertainment tarafından yapımcılığı yapılan dizide Brad Pitt’in de böylece parmağını görmekteyiz. Brad Pitt‘in sahip olduğu bu yapım şirketi dizi için 8 bölümlük parçaları uygun görmüş.

Gizemli ve bir o kadar dramatik bir dizi olan The OA’nın başrolünde ise Brit Marlign, Emory Cohen, Jason Isaacs, Alice Krige, Scott Wilson ve Phyllis Smith yer almaktadır. Ayrıca dizinin senaryo yazımında da görev alan Brit Marlign, Zal Batmanglij ile ortak olarak çalışmakta. Dizinin yönetmenliğini ise Zal Batmanglij yapmakta. Dizi Netflix, Anonymous Content ve Plan B Entertainment ortak yapımı şeklinde üretilmekte.

2. sezon için kanalından onay almayı bekleyen yapım için haberler olumlu yönde izlenimleri sürekli artan dizi IMDb’den 10 üzerinden 8.6 almayı başardı. Kaliteli bir yapım olan The OA bize göre şimdiden 3 sezonu garantilemiş gibi. Ancak bunu bize zaman gösterecek. Yeni bilgiler geldikçe burayı güncelleyeceğimizi size bildiriyoruz. Bizi sosyal medyadan takip ederek bu haberlere ilk siz sahip olabilirsiniz. Ayrıca dizi hakkında düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından ileterek bir tartışma ortamı yaratmanızı diliyoruz…

 


Comments to The OA 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

  • Dizi değil bu, cok başka birşey, fantastik denmemeli, dogaustu hic degil.. adeta bi başyapıt, ikinci sezonu iple çekiyorum.

    Cem Deniz B. 23 Ocak 2017 14:09 Cevapla
    • Kesinlikle

      Beyza 24 Şubat 2017 00:14 Cevapla

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...