The Order 3. Sezon Ne Zaman?

Netflix’in fantastik dizileri arasında yer alan The Order, son zamanlarda herkesin ilgisini çekmeye başladı. Sürükleyici bir gençlik dizisi olması bunun en büyük etkisi olabilir. Normalde alıştığımız gençlik dizilerinin çok ötesinde, bizleri bambaşka serüvenlere ve fantastik hikayelere götürüyor. Oyuncuları daha önce bildiğimiz isimler değil ancak oyunculukları hakkında herkes övgü dolu sözler paylaşıyor. Kısaca sizlere oyuncuların ismlerinden bahsedelim. Sonrasında diziye hakim olmayanlar için kısa bir konu anlatımımız olacak. Ve tabi ki The Order 3. sezon ne zaman sorusununda cevabını alacaksınız.

The Order dizisinin oyuncu kadrosu; Jake Manley, Kayla Heller, Sarah Grey, Adam DiMarco, Katharine Isabelle, Louriza Tronco gibi isimlerden oluşuyor. Konusu ise doğa üstü olayların yaşandığı bir olayı anlatıyor. Jack Marton adındaki genç intikam almaya çalışırken başını başka tehlikeli olaylara sokuyor. Belgrave Üniversitesi’nde öğrenci olan Jack Morton yeni insanlarla tanışıyor ve arkadaşlar ediniyor. Hem öğrencilik hayatına uyum sağlamaya çalışıyor hem de herkesten gizlediği bir planı vardır. Aslında tek amacı annesinin ölümünün intikamını almak ancak bambaşka olaylara sürükleniyor. Bir anda kendini gizli bir tarikata katılmış olarak buluyor. Katıldığı tarikatın içerisinde doğaüstü yetenekler öğretiliyor. Bu yeteneklerin temelini ise büyü bilgileri oluşturuyor. Ritüeller eşliğinde yapılan törenlerin yapılmasıyla birlikte, büyü yeteneği yeni gelen üyelere aktarılıyor. Ancak bunlar yaşanırken  tarikatı tehdit eden büyük bir riskin olduğu öğreniliyor. Bu risk, kurt adamların tarikat üyelerini öldürdüğü ve yaklaşacak olan büyük savaşın habercisi. Jack Morton annesinin intikamını almak isterken, kendini bir anda bu savaşın içinde buluyor.

 

The Order 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

The Order, olay örgüsü sayesinde sizi hiç beklemediğiniz bambaşka dünyalara götürecek. Akıcı bir dizi olduğu için başlamanızla bitirmeniz bir olabilir. 15 Haziran’ da 10 bölümlük 2. sezonu yayınlanmış olmasına rağmen hayranları şimdiden 3. sezonun ne zaman çıkacağını merak ediyor. Ancak maalesef koronavirüs sebebiyle yapımcıları 3. sezon hakkında bir bilgilendirme yapmadı. Pandemi sürecinde birçok dizi ve film hakkında netleşen bilgiler olmuyor. Ancak öyle gözüküyor ki 2. sezonu daha yeni çıkmış olan The Order’ın, 3. sezonu büyük ihtimalle Haziran 2021’de sevenleriyle buluşacak. 2. sezon fragmanı izlemek isteyenler için..


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...