The Originals 5.Sezonu Ne Zaman Çıkacak? - Yeni Sezon Ne Zaman?

The Originals 5.Sezonu Ne Zaman Çıkacak?

The Originals 5.Sezonu Ne Zaman Çıkacak?
4 (80%) 4 votes

The Originals 5.sezon onayını kaptı!!

Kısa süre de büyük bir izleyici kitlesine ulaşan The Originals dizisi 5.sezon onayını aldı. Dizi 2013 yılında CW kanalında yayınlanmaya başlamıştı. Başroller de Joseph Morgan, Claire Holt ve Daniel Gillies  gibi tanıdık yüzler var. Zamanında çok sevilmiş olan fantastik dizi  The Vampire Diaries dizisinin muadili diyebiliriz. Dizi köken vampirlerden konuyu devam ettiriyor. The Originals 5.Sezonu Ne Zaman Çıkacak? sorusu yanıtı için son paragrafa ilerleyebilirsiniz. Filmin biraz konusundan bahsedelim;

The Originals Konusu: Yüz yıllar öncesinden bu yana yaşayan Orijinal ailesi ilk vampirlerdendir. En güçlü ve en yaşlı vampirler diğer vampirlerden daha kuvvetli ancak zaman geçtikçe kuvvetleri artamamaktadır. Eğer bir köken vampir ölürse ailesinden geriye kalanlar da ölmektedir. Bu sebeple aile üyeleri ne kadar zıt  olsalar da birbirlerini kollanmak zorundadırlar. The Vampire Diaries dizisinden meşhur karakter Klaus Mikaelson’u baş karakterlerde görüyoruz. Klaus türlerinin başlangıcı olan New Orleans şehrine geri dönüyor ve kendi alanlarını tekrar almaya çalışıyor. Tabi bunu yaparken kurt adamlar,vampirler,cadılar arası kaçınılmaz bir çekişme başlıyor. Ve tabi aile içindeki karakterlerin de birbirlerinin tam zıttı olmaları ortalığı iyice karıştırıyor.

The Originals 5.Sezonu Ne Zaman Çıkacak?

Gönül ister ki The Vampire Diaries gibi uzun seneler dizi devam etsin. Ancak dizinin yaratıcısı Julie Plec den Twitter hesabından üzücü bir haber geldi. Malesef dizinin 5. sezonu Final sezonu olacak. Ekip belki de son kez olsa da San Diego  Comic-Con una katıldı. Sevilen bir sürü karakterin olduğu dizinin son sezonu bu ay içinde çekimleri başlayacak. En azından biri gelip biri giden kalitesiz vampir dizilerinden olmayan ve oyuncu kadrosu ile başarıyı götüren bu diziye bir şans verin derim.

The Vampire Diaries fanlarının zaten hiç düşünmeden diziyi izlediklerine eminim. Ya da The Vampire Diaries dizisinin konusundan hep aynı karakterleri görmekten çok sıkıldıysanız sizin için yeni ve uygun bir alternatif olur. Bu ay içinde çekimlere başlanılacak son sezonun tam çıkış tarihi verilmese de bir aksilik çıkmazsa 2018 yılı Mart ayında 5.sezonun çıkacağını tahmin ediyorum. Benden şimdilik bu kadar. Kesin tarih ve bilgiler için bizi takip edin. Sevgiler.


Comments to The Originals 5.Sezonu Ne Zaman Çıkacak?

  • 4.sezon içinde final olucak falan diyorlardı yalan oldu sezon finali verdi şimdi topu 5.sezonun üzerine atıyorlar. Tabii kesin olur mu bilmem ama içimden bir ses 5.sezonunda final olmayacağını söylüyor… 😀

    birileri 29 Eylül 2017 00:23 Cevapla
  • inşallahh final olmaz amin

    ali 16 Mart 2018 08:51 Cevapla

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...