The Predator Filmi Ne Zaman Çıkacak? - The Predator Konusu

The Predator Filmi Ne Zaman Çıkacak?

The Predator Filmi Ne Zaman Çıkacak?
Bu yazıyı oylayın

The Predator Filmi Ne Zaman Çıkacak? Bilim kurgu severlerin sevdiği filmlerden bir tanesi olan The Predator devam filmi ile izleyicisi için hazırlanıyor.

Bilim kurgu ve aksiyon severlerin merakla takip ettiği The Predator serisi izleyicisiyle buluşmak için gün sayıyor. Film meraklılarında heyecan uyandırmaya başladı bile. Shane Black tarafından yönetilen filmin senaryosu Fred Dekker ve Shane Black tarafından yazıldı. Bundan yaklaşık 6 ay önce filmin ilk posteri instagram üzerinden izleyicilere sunuldu. Filmin hazırlık süreci oldukça uzun ve detaylıydı. Filmde birkaç yeni düzenlemeler yer alıyor. Senarist Fred Dekker’e göre bu düzenlenmelerin yapılması gerekliymiş ve bunu yönetmen ile birlikte yapmak çok başarılı sonuç vermiş. Filmin çekimleri ise 20 Mart’ta başladı. Peki The Predator filmi ne zaman çıkacak?

The Predator Konusu ve Oyuncular

Hikaye bir Predator gemisinin bir banliyö mahallesi ile karşılaşmasını konu alacak. Banliyö mahallesinde genellikle askeri gaziler oturmaktadırlar. Hükümet onları görevlerinden ihraç ettiği zaman galaksiler arası savaş gemisiyle bir mücadele içerisine girerler. Tek umutları ise üst seviyede bilim ve dil bilgisi olan otistik bir genç.  Filmde The Handmaid’s Tale dizisi ile dikkatleri üzerine çeken başarılı oyuncu Yvonne Strahovski bulunuyor. Bunun yanı sıra Boyd McKbrook, Olivia Munn, Trevante Rhodes, Keegan-Michael Key, Sterling K. Brown, Jacob Tremblay, Alfie Allen, Thomas Jane, Jake Busey, Edward James Olmos ve Niall Matter da dizinin oyuncu kadrosundaki yerini alıyor. Filmin yapımcılığını ise FOX üstlenmiş.

The Predator Filmi Ne Zaman Çıkacak?

2017 yılının Şubat ayında çekimlere başlanılan film vizyondaki yeri için hazırlanıyor. Film 14 Eylül 2018 tarihinde tüm dünyada yerini alacak. Filmin önce Ağustos ayında çıkması planlandıysa da bazı aksiliklerden dolayı çıkış tarihi ertelendi. Bu nedenle de filmin fragmanı ise henüz çıkmadı. Çıktığı an yazımıza ekleyeceğiz. Bilim kurgu ve korku, gerilim türünden hoşlanıyorsanız size önerebiliriz. Film çıkana kadar serinin diğer filmlerini izlerseniz film hakkında daha detaylı bilgiye sahip olursunuz. The Predator serisinin son filmi aksiyon açısından izleyicisini tatmin edeceğe benziyor. Yönetmen Shane Black filmden çok umutlu olduklarını ve  büyük başarı kazanmayı hedeflediklerini söyledi. Bakalım başarıyı elde edebilecekler mi?


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...