The Protector Ne Zaman Başlayacak? - The Protector

The Protector Ne Zaman Başlayacak?

The Protector Ne Zaman Başlayacak?
Bu yazıyı oylayın

The Protector Ne Zaman Başlayacak? Çağatay Ulusoy’un da yer aldığı ilk Türk yapımı Netflix dizisi Roma’da düzenlenen etkinlikte tanıtıldı.

Netflix’in ilk Türk yapımı dizisi The Protector merakla bekleniyordu. Netflix geçtiğimiz gün yaptığı See What’s Next etkinliğinde yeni sezonda olacak dizilerini tanıttı. Netflix bu sene Avrupa, Ortadoğu ve Afrika gibi bölgelerden yapılmış 100 projeyi yayına sunmaya hazırlanıyor. Yayınlanacak olan diziler arasında Çağatay Ulusoy, Okan Yalabık, Hazar Ergüçlü, Ayça Ayşin Turan gibi isimlerin yer aldığı Türk yapımı dizi de yer aldı. Dizinin ismi geçtiğimiz günlerde The Protector olarak belirlendi. Mart ayında çekimlerine başlanan dizinin setinde oldukça eğlenceli anlar yaşandı. Netflix’te yer alacak olan ilk Türk dizisi The Protector Ne Zaman Başlayacak?

The Protector Konusu

The Protector, kendisine verilmiş olan gizli bir görevi olduğunu öğrenen bir adamı izleyeceğiz. Hakan’a verilen görev İstanbul’u korumaktır. Hakan bunu öğrendikten sonra tüm dünyası alt üst olmaya başlar. Hakan karakterine Çağatay Ulusoy hayat verecek. Hakan’ın imrendiği ve onun kadar başarılı olmak istediği karakter Faysal’ı Okan Yalabık canlandıracak. Hakan’ın ilgi duyduğu kadın Leyla ise Faysal’ın şirketlerinden birinde yönetici olarak çalışmaktadır. Leyla karakterine Ayça Ayşin Turan canlandıracak. Hakan’ın en yakın arkadaşı rolünde de Hazar Ergüçlü’yü göreceğiz. Dizinin yönetmen koltuğunda Baskın ve Housewife filmleri ile adından söz ettiren Can Evrenol oturuyor. Dizinin senaryosu Binnur Karaevli tarafından kaleme alındı. Dizinin görüntü yönetmeni ise Gökhan Tiryaki olacak. Dizide Çağatay Ulusoy bir süper kahraman gibi gösterilecek. Ayşe Ayşin Turan en son Karagül dizisi ile ekranlara gelmişti. Hazar Ergüçlü ve Çağatay Ulusoy en son Medcezir dizisinde birlikte rol almışlardı. The Pretector Türkçede koruyucu anlamına geliyor.

The Protector Ne Zaman Başlayacak?

Çağatay Ulusoy’u en son İçerde dizisinde izlemiştik. Bir sürü başarılı yapımda yer alan oyuncu yine bir başarıya imza atıyor. The Pretector dizisinin bu yılın ikinci yarısında izleyiciye sunulması bekleniyor. Yani dizi Eylül – Ekim 2018 gibi başlayacak. Dizinin kesin tarihi yayınlandığında ve fragmanı çıktığında yazımızı güncelleyeceğiz. İlk Türk yapımı diziyi heyecanla bekliyoruz. Dizi İstanbul’un zengin kültürel geçmişini ekranlara yansıtacak.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...