The Punisher 2. Sezon Ne Zaman Çıkıyor? - Dizi Konusu ve Oyuncular

The Punisher 2. Sezon Ne Zaman Çıkıyor?

The Punisher 2. Sezon ne zaman çıkıyor?
5 (100%) 1 vote

Merak ve heyecanla beklenen The Punisher 1. Sezonu dün yayınlandı. The Punisher 2. Sezon ne zaman çıkıyor?

The Punisher son dönemlerin en çok tercih edilen çevrimiçi film ve dizi dağıtımı yapan platformlardan biri olan Netflix’te 17 Kasım 2017 tarihinde ilk sezonu yayınlanmaya başladı. Sadece Netflix üyelerinin izleyebileceği bu dizi yayınlandığı gece Twitter’da büyük ses getirdi. Daha önce Daredevil dizisinin 2. sezonunda gördüğümüz The Punisher bir Marvel kahramanı. 2004 yılında filmi çıkan karakterin aynı yıl içerisinde oyunu da çıkmıştı. Hayranları tarafından 2004 yılından beri beklenen dizi, hayranlarına gerçekten beklemeye değer bir dizi olduğunu kanıtladı. İlk sezonu 13 bölüm olan diziyi, hayranların büyük bir kısmı izleyip bitirmiş durumda. Herkes 2. Sezon için onay çıkıp çıkmadığını merak ediyor; The Punisher 2. sezon ne zaman çıkıyor?

The Punisher Konusu ve Oyuncular

Frank Castle sevgi dolu bir ailesi ve mükemmel hayatı olan bir adamdır. Özel ajan olan Frank’ın macera ve aksiyon dolu bir hayatı vardır. Ailesi Central Park’ta bir mafya cinayetine tanık olması nedeniyle acımasız bir şekilde tüm ailesi katledilen Frank, her şeyini kaybetmiştir. Bir depresyon ve kayboluş sürecinden sonra yargıç, jüri ve cellat olarak hizmet veren Frank yeni bir düzen sağlamak amacıyla suçlulara karşı savaşır. Artık kimsenin önünü kesemeyeceği bir ölüm makinesine dönüşmüştür.

Öncelikli amacı ailesini öldürenlerin peşine düşüp kendi yöntemleri ile intikam almaktır. Frank Castle (The Punisher) rolünü Thomas Jane oynamaktadır. Dizide John Travolta’yı Howard Saint rolünde görmekteyiz. Punisher suçla savaş için işkence, öldürme, tehtid etme gibi yöntemleri geçerli sayan bir kahramandır. En temel amacı bütün kötüleri cezalandırmaktır.

The Punisher 2. Sezon Ne Zaman Çıkıyor?

Çıktığı gece büyük bir ses getiren The Punisher çok merakla bekleniyordu. Bölüm süresi 44 dakika olan dizinin hayranları oldukça hızlı bir şekilde ilk sezonu bitirdi. NetFlix ve dizi yapımcılarından ise henüz bir açıklama gelmedi. Ama 2. Sezonu gelmesi beklenen dizi çok geniş bir kitleye hitap ediyor. 2. Sezon onayı gelirse dizi muhtemelen 2018’in Kasım ayında yayınlanabilir. Ancak bunun resmi bir açıklama olmadığını tahminden ibaret olduğunu unutmayın.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...