The Purge 2. Sezon

the purge 2. sezon ne zaman

Usa kanalının sevilen dizisi The Purge 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Adına bir çok dizi ve film yapılan Arınma Gecesinin yeni yapımı The Purge efsanevi bir giriş ile tv serisi sektöründe yerini kaptı. Ama bu sefer ki öncekilere benzemiyor. Dizi daha yayınlanmadan bile kendinden büyük bir kitlenin eşliğinde söz ettirmeyi başarmıştı. Bunu tamamen reklama dayandıran yapım hikayesinin özgünlüğü ile gündeme gelmek istediğini de belirtti. Dizi’nin daha ilk bölümü yayınlandı ve dizi hikayesi ile izleyenleri mest etti diyebiliriz. Diziyi James DeMonaco yazıp yönetiyor şuan için ilerleyen zamanlarda bu değişir mi bilemeyiz. İlk bölümünden herkes tarafından olumlu etki yaratan dizi bir çok söylenti de dizinin yeni sezonda Netflix’e geçeceğini söyledi. Dizi daha ilk bölümünü yayınlamasına rağmen şuan da The Purge 2. Sezon da ne yapacak soruları gündeme düştü. The Purge 2. Sezon Ne Zaman sorusunun yanıtı için son paragrafa ilerleyebilirsiniz, Dizinin biraz konusundan bahsetmek istiyorum;

The Purge Dizi Konusu

Geldik zurnanın zırt dediği yere yani konuya; The Purge denilince akla şüphesiz amerikan rüyası olarak da bilinen Arınma gecesi geliyor. Bu gecenin anlamı nedir diye soracak olursanız. Bu düşünceye göre Amerika’da bir gece düzenlenir bu gece de evden çıkmak yasaktır, dışarıda sadece kendine güvenenler ve suç işleyenler yer alır. Bu gece içerisinde yapılan tüm illegal olaylar suçlar görmezden gelinir. Dizinin ismi buradan geliyor ancak yapım daha yayınlanmadan tam olarak bu konu işlenmeyecek denildi, Peki dizi neyi anlatıyor derseniz;

Mr Robot dizisini bilmeyeniniz yoktur. Sosyal mesaj vermeye çalışan bu diziye bir yenisi daha katılıyor diyebiliriz aslında. Ne tesadüftür ki aynı kanalda. Dizide şunu izliyoruz; bir mahalle vardır, hatta şehir bu şehir de yer alan birbirinden alakasız bir kaç karakter bir grup oluşturur ve arınma gecesinde beraber hareket eder. Birbirini tanımayan bu grup üyeleri şiddete eğilimi olan insanların bu şiddete neden eğilim ettiklerini gözlemler. Amerikanın normal yaşantısına da göz atmakta olan bu yapım, genel olarak sosyal yaşantıda yer alan şiddeti ele almaktadır.

Dizinin oyuncu kadrosundan da bahsedecek olursak Jessica Garza, Hannah Emily Anderson, Lili Simmons ve Gabriel Chavarria gibi yeni isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise American Crime Story dizisi ile Emmy ödülüne layık görülmüş Anthony Hemingway yer alıyor.

The Purge 2. Sezon Ne Zaman?

Geldik konuyu oluşturan sorunun yanıtına dediğimiz gibi bir çok kişi dizinin Netflix original serisinin içerisine girmesini bekliyor. Ancak usa’dan öyle bir hareket gelmeyecek gibi, çünkü dizi günden güne popülaritesini arttırmaya devam ediyor. Imdb’de 10 üzerinden 6.5 alan dizi bizden tama yakın 9 puanı almayı başardı. The Purge 2. Sezon için şuan konuşmak erken ancak dizinin yeni sezonda 2019 Temmuz ayından erken gelmeyeceği düşünülüyor.

Gelecek yeni bilgiler ile yazımızı taze tuttuğumuzu belirtelim ve sizi sosyal medya hesaplarımızı takip etmeye teşvik edelim. Zira gelecek yeni bilgileri ilk olarak sosyal medya hesaplarımızdan paylaşıyoruz.

 


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...