The Purge Dizisi 1. Sezon Ne Zaman Başlayacak? - The Purge Konusu

The Purge Dizisi 1. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

The Purge Dizisi 1. Sezon Ne Zaman Başlayacak?
Bu yazıyı oylayın

Filmden diziye uyarlanan dizi The Purge’ın ilk sezonu merakla bekleniyor.

Ünlü The Purge film serisi sonunda televizyona uyarlanıyor. Filmlerin yaratıcısı olan James De Monaco tarafından ekrana uyarlanan seride oldukça heyecanlı şeyler olacak. 2013 yılında vizyona giren Türkiye’de Arınma Gecesi olarak bilinen film oldukça izlenmişti. Ütopik bir konusu bulunan dizinin hayranlarının da ısrarı sonucunda dizi olarak uyarlanmasına karar verildi. Peki The Purge dizisi 1. sezon ne zaman başlayacak?

Dizi aynı zamanda Jason Blum’un da imzasını taşıyor. Geçtiğimiz günlerde tanıtım fragmanının çıktığı dizi USA kanalından yayınlanacak. Dizinin fragmanını yazının sonunda bulabilirsiniz. Dizi şimdilik tek sezonluk dizi olarak planlanıyor. Ancak ilerleyen zamanda ikinci sezonu da olabilir.

The Purge Konusu ve Oyuncular

Suçluların sayısını kontrol altına alamayan ABD hükümeti yılda bir geceliğine 12 saat boyunca cinayet dahil her suçun işlenmesine izin verir. Bu 12 saat boyunca karakollar ve hastaneler insanlara yardım etmemektedir. James De Monaco filmlerde insanı suça iten nedenleri çok iyi bir şekilde gösteremediklerini söyledi.

Yani dizi Purge gecesinden başlayıp geriye doğru saracak. Örneğin; dizinin başlangıcında birbiriyle boğuşan bir çift göreceğiz. Daha sonraları da adamın neden karısını öldürmek istediğini daha iyi anlayacağız. Bu yönüyle filmlerden daha ilginç olacağa benzeyen dizi herkesin ilgisini çekmiş durumda. Rick and Morty dizisinde de değinilen filmin dizi uyarlamasına ilginin yüksek olacağını söyleyebiliriz.

The Purge Dizisi 1. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Başrolünde Gabriel Chavarria, Jessica Garza’ya Emily Anderson, Lili Simmons, Amanda Warren, Colin Woodell, Lee Tergesen, William Baldwin, Fiona Dourif ve Reed Diamond’ın başrolünde olacağı dizi merakla bekleniyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Anthony Hemingway oturuyor. Dizide film serisinin aksine pek çok flashback bulunacak.

Filmin ana teması olan Arınma Yasası’nın geri kalan 364 günü nasıl etkilediği açık bir şekilde anlaşılabilecek. Dizinin ilk bölümü 4 Eylül 2018 tarihinde yayınlanmaya başlayacak. Dizinin şu anda Netflix üzerinden yayınlanıp yayınlanmayacağı ise henüz belli değil. Bence filmler izlenmeden de anlaşılabilecek güzel bir gerilim suç dizisi olacağa benziyor.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...