The Rain 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? - Dizi Konusu

The Rain 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

The Rain 2. Sezon Ne Zaman
Bu yazıyı oylayın

İlk sezonu ile beğenileri toplayan Netflix’in yeni göz bebeği The Rain 2. Sezon Ne Zaman?

Netflix’in yeni kategorisine yeni bir film daha eklendi. Böyle bir yeni kategori yok tabi ki ama Dünya’yı olumsuz bir çöküşün içine sokan bir virüs veya bir olay. Evet şimdi dizinin konusundan biraz bahsedeceğiz ama öncesinde başlığımızın yanıtını verelim. The Rain 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? Dizi aslında daha ilk sezonunun sezon finalinden devamının geleceğini bizlere hissettirmişti. Ancak resmi olarak da yanıt geç olmadı ve dizi 2. sezon onayı almayı başardı. Henüz net bir tarih vermese de dizinin yeni sezonu 2019 yılının son çeyreğinde netflix’de olacak gibi gözüküyor.

The Rain Dizi Konusu

Dizi konu olarak oldukça dikkat çekici. Apollo denilen bir araştırma grubunun çıkardığı virüs sonrası oğlunu korumak isteyen bir Apollo çalışanı ailesini sığınağa yerleştirir. 6 yıl boyunca bu sığınakta kalan aile, dışarı çıkıp hayata atılmak isteyecektir ama onları dışarıda bir çok şey beklemektedir. Tüm olumsuzlara rağmen karantina bölgesinden kaçmak isteyen ve diğer bölgeye gitmek isteyen ikili bir grup kuracaktır ve bu grup ile hem Apollo’nun ne yapmak istediğini çözmeye hem de hayatta kalmaya çalışacaktır.

Buradan sonrası biraz spoiler içerebilir; Beatrice’nin ölümü aslında bizi büyük bir üzüntüye soktu diyebiliriz. Öte yandan sarışın kıvırcık çocuğun yani Jean’in hayatta oluşu da akıllarda soru işareti oluşturdu. Aslında 2 gün önce yakalanmıştı Jean ve virüsü deneme süresi 2 gün sürmeyecektir. Yani mantıken ölmüş olması gerekiyordu. Dizi izleyenler var ise bu konuda aşağıda yorum bölümünden bizlere yazabilir. Ortak bir tartışma alanı kurabiliriz.

The Rain 2. Sezon’da Neler Olacak?

Son bölümden anladığımız kadarı ile Rasmus’un ablası yani Simone ayrılma taraftarı değil. İkili Rasmus ve Ablası Simone aslında kaçabilir durumda idi ancak grubu dağıtmak istemedi. Buda aslında dizinin 2. sezonunun nasıl olacağı hakkında bize tüyo verdi. Tahmini olarak 2. sezonda grubumuzu büyük bir mücadele bekliyor. Karantina bölgesinde büyük bir mücadelenin içinde olacak olan karakterlerimiz yeni sezonda bir çok olumsuzlukla mücadele edecek etmesine ama aralarında Rasmus ile bunun nasıl becerebilecekler. Rasmus’a küçükken enjekte edilen virüsün beta hali mutasyona uğramış durumda. Hasta olmamasına rağmen Rasmus hastalığını bulaştırabiliyor. Bakalım bu durum nasıl bir olumsuz durum doğuracak?

Yeni sezona ait fragman veya trailer şuan için bulunmuyor. Gelecek yeni bilgiler ile buradan size bilgi vereceğimizi hatırlatırız. Bizi sosyal medyadan da takip etmeyi unutmayın.


Comments to The Rain 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

  • hiç çıkarmasalardı 2019un soununu mu bekliyicez

    Captain 24 Mayıs 2018 20:29 Cevapla

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...