The Rain İlk Sezon Ne Zaman Başlayacak? - The Rain Konusu

The Rain İlk Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Bu yazıyı oylayın

The Rain İlk Sezon Ne Zaman Başlayacak? Netflix’in orijinal dizisi Dark’tan sonraki en iyi yapım olacağı The Rain dizisinden sevindirici haberler geldi. Detaylar yazımızda!

Netflix’in yeni dizisi The Rain uzun zamandan beri merakla bekleniyordu. Dizi ilk Danimarka orijinal yapımı. Dizide yağmur yüzünden dünyanın sonunun gelmesi ve iki kardeşin kendilerine yaşayacak bir yer inşa etmelerini konu alıyor. Dizi enteresan konusu ile bir çok izleyicinin ilgisini çekmeyi başardı bile. Dizide ünlü Danimarka’lı oyunculardan Iben Hjejle, Johannes Bah Kuhnke, Mikkel Boe Følsgaard, Alba August ve Lars Simonsen yer alıyor. Netflix’in daha önceki felaket senaryosu dizisi Dark’tan sonra çekimlerine başlanan dizinin çekim aşaması bitti. Resmi olarak yayın tarihini bekleyen dizinin ilk fragmanı ise internete düştü. İlk günden oldukça fazla izlenme alan fragman dizi ile ilgili kafalarda birçok soru oluşturdu. Peki The Rain İlk Sezon Ne Zaman Başlayacak?

The Rain Dizi Konusu

Dizinin özetine göre yağmurla gelen ölümcül bir virüs İskandinavya nüfusunun büyük bir kısmını yok ediyor. Hayatta kalabilmek için hiçbir şekilde yağmurun altında bulunmamak gerekiyor. Felaketten 6 sene sonra iki Danimarkalı kardeş yaşayabilecekleri güvenli bir yer arayışına giriyorlar. Kendileri gibi hayatta kalabilmeyi başarmış olanlarla birlikte İskandinavya’nın içerisinde tehlikeli bir yolculuğa çıkarlar. Hayatta kalabilmek için uğraşan gençler bu zor durumda bile eski dünyada kalmış olan aşk, kıskançlık ve yaşlılık gibi sorunların bu durumda bile var olduğunu fark ediyorlar. Bilim kurgu ve fantastik türünde olan dizi dramda barındırıyor. Tüm dünyada merakla beklenen dizi Netflix üzerinden aynı anda yayına sokulacak.

The Rain İlk Sezon Ne Zaman Başlayacak?

İlk sezonu 8 bölüm sürecek olan dizinin resmi olarak hangi gün yayınlanacağı açıklandı. IMDB’de yer alan bilgiye göre The Rain 4 Mayıs 2018 tarihinde ilk sezonu ile izleyicinin beğenisine sunulacak. Bakalım bu hayatta kalma savaşı Netflix’in başarılı dizisi Dark gibi büyük beğeni toplamayı başarabilecek mi? Fragmandan anlaşıldığı kadarıyla oldukça heyecanlı ve gerilimli sahneler içeren dizinin 2. Sezonu başarı toplamasına bağlı. Büyük beğeni toplayacağından emin olduğum The Rain dizisinin 2. Sezon yazısı kesinleştiğinde sitemizde olacaktır. O yazıda görüşmek üzere.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...