The Resident 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak? - The Resident Konusu

The Resident 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

The Resident 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?
Bu yazıyı oylayın

House severler için alternatif bir dizi olan The Resident 2 bölüm sonra final yapmaya hazırlanıyor.

FOXLIFE kanalında yayınlanmaya başlayan dizi The Resident oldukça ilgi gördü. 23 Mart tarihinde ekranlara gelmeye başlayan dizinin konusu da oldukça ilginç. House dizisinin sevenleri tarafından dizi oldukça sevildi. Dr. House sevenlere bir alternatif olan dizi iki bölüm sonra final yapmaya hazırlanıyor. Ülkemizde herhangi bir platformda yer almayan diziyi internet üzerinden takip edebilirsiniz. Dizide Matt Czuchry, Emily VanCamp, Manish Dayal gibi oyuncuların bulunduğu dizi oldukça başarı vaat ediyor. Dizi asistan bir doktorun göreve başlamasını konu alıyor. Peki The Resident 2. Sezon ne zaman çıkacak? Yazımız biraz spoiler içerebilir. Çıkış tarihini öğrenmek için son paragrafa inebilirsiniz.

The Resident Konusu

Dizi Chastain Park Memorial Hastanesinde geçmektedir. Kendini beğenmiş ve yeni göreve başlayanların hevesini kırmaktan hoşlanan Condrad Hawkins hastanenin en gözde doktorlarından birisidir. Göreve yeni başlayan DR. Devon Pravesh ise göreve yeni başlamış idealist bir doktordur. Pravesh, Hawkins’in rehberliğinde sıra dışı yöntemler öğrenir. Pravesh zaman içerisinde doktorluğun sandığından daha zor olduğunu görecektir. Condrad Hawkins (Matt Czuchury) çok karizmatik, inanılmaz bilgili ve otoriteyle hiç arası olmayan ukala bir uzmandır. Nicolette (Emily VanCamp) hastanedeki romantizm kavramını diziye kazandırıyor. Mina Okofor (Renée Wilson) başarılı kadın doktor olmanın zorluklarını ve Nijeryalı olduğu için göçmen problemlerini de görüyoruz. Mina Okofor, duygusallıktan uzak ve sert bir karakterdir. CSI: NY dizisi ile hayatımıza giren Melina Kanakarades ikinci bölüm itibariyle onkoloji uzmanı olarak diziye katılıyor. Dizi tıp dünyasıyla ilgili hoşa gitmeyen şeyleri eleştirmekten çekinmemiş. Bu nedenle de izleyicilerin sevgisini kazandılar.

The Resident 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Dizi House tadında yeni izlenebilecek bir şeyler arayanlar için oldukça uygun. Oldukça güçlü kadrosuyla ekranlara gelmeye devam eden dizinin finali için 2 bölüm kaldı. Kanaldan 2. Sezon için henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Ancak dizi bu şekilde izlenmeye devam ederse 2. Sezon çok büyük bir ihtimalle onaylanacak. Dizinin yeni sezonu 2019 yılında izleyicisine kavuşacağını söyleyebiliriz. Dizinin resmi çıkış tarihi yayınlandığında yazımızı güncelleyeceğiz.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...