The Revenant Ne Zaman Çıkıyor?

The Revenant Ne Zaman Çıkıyor?

Bu yazıyı oylayın

A Novel Of Revenge isimli kitaptan uyarlanan film The revenant ne zaman çıkacak? nezamancikiyor.com

Muhteşem bir intikam öyküsü geliyor! Gerçek bir hikaye olan, Michael Punke’ın yazarı olduğu, 2003 yılında yayınlanan A Novel of Revenge isimli kitaptan uyarlanan The Revenant, 1820’li yıllarda (19. Yüz Yıl) Zorunlu avcılık yaparak geçimini sağlayan Hugh Glass karakterinin vahşi bir ayı tarafından saldırıya uğrayıp ölümcül şekilde yaralandıktan sonra arkadaşları tarafından terkedilişini daha sonrasında Hugh Glass’ın iyileşip eski arkadaşlarından ve para için hayvanlara zarar verenlerden intikam alma çabasını konu alıyor.

The Departed, Titanic, Blood Diamond, Django Unchained, Shutter Island gibi filmlerde oynayan ve yıllardır onca güzel filmde harika oyunculuklar sergilemesine rağmen henüz hiç oscar alamamış olmasıyla konuşulan Leonardo Dicaprio, The revenant filminin başrolünü yani Hugh Glass karakterini üstlenecek. Diğer oyuncular arasında Sucker Punch, A Layer Cake, Rock n Rolla, Colditz, Mad Max ve Leonardo Dicaprio ile birlikte oynadığı Inception gibi güzel filmlerde rol alan Tom Hardy var. Domhnall Glesson, Will Poulter, Lukas Haas, Brendan Fletcher, Robert Moloney diğer oyunculardan bir kaçı. Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini tarzıyla dikkat çeken, Biutiful, Birdman, Babil gibi filmlerinde yönetmenliğini ve senaristliğini yapan Alejandro Gonzalez Inarritu üstleniyor. Görüntü yönetmeni ise Emmanuel Lubezki.

Çoğu kişi Leonardo Dicaprio’nun bu film ile bu sene oscar alacağını söylüyor. Bu sene çok iddialı filmler var çekişmeli olacak gibi duruyor.

Film etkileyici bir fragman ile tanıtıldı ve büyük bir ilgi odağı oluştu. Fragmanıyla bile olay bir film olacağı anlaşılıyor. Peki Leonardo Dicaprio’ya oscar heykelini getireceği düşünülen bu muhteşem kadrolu film ne zaman çıkıyor? Film ilk olarak 20 Aralık 2015 tarihinde Amerika’da vizyona girecek. Türkiye’de ki vizyon tarihi ise 8 Ocak 2016. Bakalım bu sefer Leo hakettiği ödülü alabilecek mi?

Fragman:


  • Harika bir film olacak.

    Run 17 Ağustos 2015 20:32 Cevapla

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...