The Son 2. Sezon Ne Zaman? - Yeni Ne Zaman Çıkıyor?

The Son 2. Sezon Ne Zaman?

The Son 2. Sezon Ne Zaman?
Bu yazıyı oylayın

Amc kanalının western tarzdaki en çok izlenen dizisi The Son 2. Sezon Ne Zaman?

Amc kanalının şüphesiz en çok dikkat çeken dizilerinden bir diğeri sadece Western tarzdaki The Son 2. Sezon Ne Zaman? bu aralar çok soruldu ve dizinin kanal sahibinden resmi açıklama geldi. 2. Sezon için onay almayı başaran dizi için artık geri sayım başladı. Dizi daha bitmeden 2. sezonu için onay alması da dizinin kaliteli izleyici kitlesi olduğunu ve popülaritesinin sürekli arttığını göstermeyi başardı. İlk sezonu için çekimleri bitiren dizi 10 bölümlük bu hikayede dizi tarihinde olmayan farklı şeyler işledi. Drama dalında da oldukça iddaalı yapım olan dizi’de en çok dikkat çeken şüphesiz ki baş rol karakteri. Başlıkta da belirtilen makalenin asıl sorusunun yanıtına gelmeden önce dizinin konusundan bahsedelim;

The Son Dizi Konusu

Aslında bir kitap uyarlaması olan dizi, Kitapla birebir gitmemesinden dolayı farklı skalada değerlendirilmeli. Teksas’da geçen dizi kullandığı ortamla bizden tam puan almayı başarırken bir çok izleyeni eski yıllarda yaşanılmasını hissettirmekte. 150 yıllık it dalaşını anlatan dizide üç neslin epik hikayesine göz atıyoruz. Ortalama 1,5 milyondan fazla izleyici kitlesini toplamayı başaran yapım her geçen gün internet ortamında da 2 – 3 milyon izleyicisini toplayabiliyor.

Genç izleyici kitlesine hitap eden yapımda McCullough ailesinin başta bahsettiğimiz savaştaki yerini görmekteyiz. Bu ailenin yaşantılarını iç çatışmalarını ve dışarıya dönük yaptığı durumları inceleyen hikayede karakterler dört dörtlük yorumlanmış diyebiliriz. 2. sezon için 1. sezon ortasında onay veren yapım popülaritesini bu hareketinden sonra biraz düşürmüş olsa da dizi dünyaca ünlü dizi film veritabanı IMdb’den 7.8 almayı başararak orta düzeyin üstünde bir dizi olduğunun bir kez daha altını çiziyor.

The Son 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

 

İlk sezonuna Nisan ayında başlayan yapım. Mayıs aylarına geldiğin ufak bir time break vererek dizisine ara verdi. Bu aradan sonra tüm hızıyla devam eden dizinin vizyonu bu aradan sonra daha da izleyici topladı. 3 Haziran’da 1. sezonuna veda edecek olan dizi 2. sezonuna ise yeni yılda yani 2018’de start verecek. Uzun bir dönemi çekimlerine ayıracak olan dizinin asıl merak eden sorusu The Son 2. Sezon Ne Zaman?’ın cevabı şuanda resmi olarak açıklanmadı fakat bir çok söylenti dizinin Mart – Nisan 2018‘de 2. sezonua başlayacağı yönde.

Resmi bilgiler ile burayı en kısa zamanda güncelleyeceğimizi hatırlatır, esenlikler dileriz. Bir başka ne zaman çıkıyor konusunda görüşmek dileği ile efenim…


Comments to The Son 2. Sezon Ne Zaman?

  • Çok güzel bu bilgi çok teşekkür ederiz

    hırdavatçı sülo 13 Mayıs 2017 23:32 Cevapla

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...