The Umbrella Academy 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

The Umbrella Academy 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

The Umrella Academy
Bu yazıyı oylayın

Bir çizgi romandan uyarlanıp, Netflix’in popüler yapımları arasına girmeyi başaran The Umrella Academy 15 Şubat 2019 tarihinde vizyona girerek seyirciyle buluştu. İlk sezonda birbirine hiç benzemeyen, çeşitli doğaüstü güce sahip 7 kardeşin yer yer eğlenceli yer yer dram ve heyecan dolu bölümlerini izledik. Macera 1989 yılında başlayıp günümüz tarihine kadar uzanırken, fantastik dizi severlerin gözdesi olmaya hak kazanıyor. The Umrella Academy dizisini fantastik, macera ve bilimkurgu severlere tavsiye ediyorum. Peki The Umbrella Academy 2. sezon ne zaman başlayacak?

The Umbrella Academy Karakter Analizi

Dizi de kardeşlerin yedi numarası olan Vanya (Ellen Page)’i ailenin senelerce dışlanmış, hiçbir gücü olmadığına inandırılan kardeş olarak izliyoruz. Altı numara olan Ben (Justin H. Min) karakterinin ölü olduğunu ve ruhunun yalnızca bir kardeşi tarafından görülebildiğini seyrediyoruz. Allison (Emmy Raver-Lampman)karakteri dizide daha önce aile bağlarını kopararak kendine yeni bir hayat kurmuş evli, bir kız çocuk sahibi ve hayatından pek memnun olmayan bir ünlü olarak rol alıyor. Dizinin olmazsa olmaz karakteri olan Klaus (Robert Sheehan) ölülerin ruhlarıyla
konuşabilme ve onları görme yeteneğine sahip ancak bu yeteneğini bastırmak için alkol ve uyuşturucu kullanan ailenin komik ve vurdumduymaz üyesi. 

Beş Numara (Aidan Gallagher ) ışınlanma yeteneğine sahip olan bu karakterimiz, zamanda yolculuk yaparak kardeşlerini büyük bir felaketten kurtarmaya çalışıyor. Ailenin sinirli üyesi olan iki numara ; Diego (David Castañeda) bıçakları kontrol etme yeteneği ile karşımıza çıkıyor. Diğer yandan bir numara Luther (Tom Hopper) karakteri ise babalarının ölümünden sonra aileye sahip çıkarak kendini lider olarak adamış, babası tarafından Ay’a gönderilmiş 4 sene Ay’da görev yapıp geri dönmüş bir karakterdir. Aynı zamanda Luther’ın özel gücü normal bir insandan çok daha güçlü olmasıdır. Bu yedi doğaüstü güç sahibi kardeş, babalarının ölümü sonrası dağıldıkları gibi tekrar bir araya geliyor ve babalarının ölümünün perde arkasını araştırmaya başlıyorlar.

The Umrella Academy 2. Sezon Ne zaman Başlayacak?

Netflix’te yayınlanıp kısa zamanda sevilen ve popüler olmayı başaran The Umrella Academy dizisinin yapımcıları Steve Blackman, Jeff King, Mike Richardson ve Keith Goldberg isimlerinden ikinci sezon tarihi bekleniyor. Merakla beklenen The Umrella Academy 2.sezon ne zaman başlayacak? sorusunun yanıtına geldik. Bu fantastik yapımın ikinci sezonunun kesin çıkış tarihi yayınlanmamış olup 2020 Şubat ayında vizyona girebileceği düşünülüyor. Aynı zamanda ikinci sezon çekimlerinin Toronto’da yapılacak olduğu haberini verebiliriz. The umrella Academy severler olarak ikinci sezonu dört gözle bekliyoruz.

 


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...