The Walking Dead 7. Sezon Ne Zaman Çıkıyor?

The Walking Dead 7. Sezon Ne Zaman Çıkıyor?

The Walking Dead 7. Sezon Ne Zaman Çıkıyor?
5 (100%) 2 votes

The Walking Dead 7. Sezon Ne Zaman Başlıyor sorusunun yanıtı ve dizi hakkında bilgi…

Zombi filmleri, dizileri oyunları neredeyse her şeyi olay olmaya başladı. Her yeni zombi görseli ile adeta insanlara bu olayın olağanlaşmasını sağlayanlar acaba neyin peşinde bilinmez. Şimdiki konumuzda aslında en çok izlenen zombi dizisi. The Walking Dead; her bölümüyle ve sezonuyla izleyenlerini büyüleyen yapım hali hazırda 6. Sezonu ile yayınına olağan hızıyla devam etmek her bölümü deli gibi beklenen dizi istelineni izleyicisine öyle empoze etmekte ki diziyi izleyenler her geçen gün daha artmakta. 6. Sezonunun başlamasından sonra izleyenlerinin kafasında ister istemez The Walking Dead 7. Sezon Ne Zaman Çıkıyor? sorusu oluştu. Bu sorunun yanıtını da vereceğimiz bu makale ile sizlerde dizi hakkında bilinmeyenleri öğrenebilirsiniz.

The Walking Dead 7. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Her sezon sonu ile akıllarda derin izler bırakan yapım amc yapımı olarak izleyicisine çok iyi bir şekilde hitap etmekte. Dış ülkelere de dizisini pazarlayabilme imkanını yakalayın dizi dilden dile dolaşarak izleyenlerini sürekli olarak ivmeli bir şekilde arttırmakta. Peki 6. sezonun bitmesine yakın tarihlerde merakla beklenen The Walking Dead 7. Sezon Ne Zaman Başlayacak?. Şuan için net bir tarihten bahsedilmemiş olsa da dizinin geçmiş sezonlarına şöyle bir göz gezdirdiğimizde dizi son iki sezonunda 12 Ekim tarihini mimlemiş durumda. Geçen sezonlarda Pazar günlerini süsleyen dizi bu sezon Pazertesi gününe alınmıştı. Bu sezondan sonraki yani 7. sezonda da muhtemelen dizi yayınlanma tarihi olarak 12 Ekim 2016‘yı kullanacaktır.

The Walking Dead Devam Edecek Mi?

Bir diğer akıllara takılan soru ise dizinin ne kadar daha süreceği yılan hikayesi gibi sürekli olarak kurgunun ilerlemesi aslında dizinin uzun süre daha devam edeceğine işaret izlenme sayılarının artışı da aslında sezonların peşi sıra geleceğini göstermekte. Ancak konu bir gün sıkışıp kalırsa dizi ne hale düşer bilemeyiz. Bunlara karşın olarak dizi tahminlere göre 3-4 sezon daha devam edecek gibi gözükmekte bize de hayırlısı demekten başka bir şey kalmıyor. Gördüğünüz gibi sizler için The Walking Dead 7. Sezon Ne Zaman Çıkıyor? sorusunu tüm içtenliğimiz ile yanıtlamaya çalıştık. Eğer sizde gündemi yakından takip edip yakın tarihlerde neler çıkıyor öğrenmek istiyor iseniz sitemizi kolaçan edebilir kendinize uygun şeyleri buradan öğrenebilirsiniz.


Comments to The Walking Dead 7. Sezon Ne Zaman Çıkıyor?

  • The Walking Dead 7. Sezon Çıksın Bir An Önce Lütfen.

    efendi 27 Şubat 2016 21:11 Cevapla

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...