The Witcher 3 Wild Hunt : Hearts of Stone DLC ne zaman çıkıyor?

The Witcher 3 Wild Hunt : Hearts of Stone DLC ne zaman çıkıyor?

Bu yazıyı oylayın

The Witcher 3 Wild Hunt ek paket bekleyişi sona eriyor. Hearts of Stone DLC ne zaman çıkıyor? Nezamancikiyor.com

Son yılların en çok patlama yapan oyunlarından olan The Witcher 3 Wild Hunt kısa zamanda büyük bir oyuncu kitlesine sahip oldu. Oyuncuların haftalardır beklediği The Witcher 3 Wild Hunt ek paketi sonunda duyuruldu. Bu ek paket Hears of Stone ismini taşıyacak. Bakalım nasıl olacak?

Hearts of Stone paketinin getirecek olduğu senaryoda, ölümsüzlük gücüne sahip olan bir krala karşı savaşacağız. Pakette bir çok yeni karakter, silah ve düşman ile karşılaşacağız. Ölümsüz bir krala karşı nasıl zafer kazanabiliriz? Oynayıp göreceğiz. Şimdiden başarılar!

Hearts of Stone paketi hakkındaki bir diğer söylenti ise oynanış biçimini tamamen değiştirecek bir sistem kullanıyor olması yönünde. The Witcher 3 Wild Hunt oynanış biçiminde bazı şikayetler bulunuyordu. Hearts of Stone paketinin yapımcıları bu şikayetleri dikkate almış gibi gözüküyor. Oyunun en çok beğenilen kısımlarından birisi “Romantizim” özelliği olmuştu. En çok merak edilenlerden bir diğeri ise Hearts of Stone paketinin bu özelliğe katkısı olacak mı?

Oyuncular şüphesiz The Witcher 3 Wild Hunt adlı oyunu Dünya’nın en iyi oyunlarından sayıyor. Böyle güzel bir oyunu bir de DLC ile besleyince bakalım nasıl bir şaheser ortaya çıkacak.. The Witcher 3 Wild Hunt oyununun en çok karşılaştırıldığı oyun The Elder Scrolls V : Skyrim. Çoğu kullanıcıya göre The Witcher 3 Wild Hunt’ın Skyrim’i geçmesi için daha çok çabalaması gerekiyor. Bakalım Hearts of Stones paketi buna etki edecek mi?

Peki harika oyun The Witcher 3: Wild Hunt’ın ek paketi Hearts of Stone ne zaman çıkıyor? DLC ön siparişleri başlamış durumda. Bazı platformlarda indirimle birlikte 8,49$ ile satılmaya başlandı. Oyuncular böyle ucuz bir fiyata +10 saatlik bir içeriği uygun gördüler. Hearts of Stone tam bir ay sonra yani 13 Ekim tarihinde The Witcher 3: Wild Hunt’ın bulunduğu tüm platformlarda çıkışını gerçekleştirecek.

The Witcher 3 Wild Hunt: Hearts of Stone fragmanı :


  • the witcher 3 wild hunt harika bir oyun ek paket ile daha güzel olacak. ama skyrim\’i geçmesi için daha çok yolu var

    witcher 13 Eylül 2015 17:05 Cevapla

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...