The Wolf Among Us 2 Ne Zaman Çıkıyor? - Konusu

The Wolf Among Us 2 Ne Zaman Çıkıyor?

The Wolf Among Us 2 Ne Zaman Çıkıyor?
Bu yazıyı oylayın

Oyun severler tarafından oldukça sevilen oyundan sevindirici haber sonunda geldi.

Değişik konusu ve tarzıyla oyuncuların büyük ilgisini toplayan oyun uzun zamandır merakla bekleniyordu. Ancak oyun yapımcıları uzun bir süre oyunun devamının olmayacağı söylediler. Hatta twitter üzerinden firmanın iletişim müdürü Job Stauffer oyunu devam ettirme gibi bir planlarının olmadığını duyurdu. 19 Temmuz 2017’de firma tarafından yapılan videoda ilk olarak 2. Sezona dair oyunculardan gelen kaba yorumları okuyorlar ve 2. Sezon olmayacağını söylüyorlar. Ancak videonun sonunda Bigby Wolf ısrarlarınız sonuç verdi, 2. Sezon geliyor diyor. Böylece 2. Oyunun geleceği kesinleşti. İlk oyun zaten ucu açık bitmişti. Yeni oyun için oldukça heyecanlı olan oyuncular yeni oyunu dört gözle bekliyorlar. Peki merakla beklenen oyun the wolf among us 2 ne zaman çıkıyor?

The Wolf Among Us

Yıllar önce kendi dünyalarından kaçmak zorunda olan masal kahramanlarını kendilerini dünyada bulurlar. New York’un Fabletown adlı bölgesinde yaşamaya başlarlar. Kurt Bigby burada yeni bir hayata başlamak ister. İnsan formuna geçebilen Bigby kasabanın şerifliğine yükselip insanlara kendisini affettirmek istemektedir. FabbleTown’da yıllardır cinayet işlenmezken birden 2 adet ceset bulunur. Bu meseleyi ele alan Bigby, Pamuk Prenses ile birlikte olayı çözüme kavuşturmaya çalışmaktadır. The Wolf Among Us 2. Sezonu ilk sezondan ayrı bağımsız bir oyun olacak. Yeni sezon tanıdık karakterlerle tamamen yepyeni bir hikaye anlatacak.

The Wolf Among Us 2 Ne Zaman Çıkıyor?

İlk oyunu 2013 yılında çıkaran TellTale oyun için oldukça çalıştığını belirtti. Oyun firması bu sene içerisinde birçok farklı oyun geliştirdi. Ancak hiç biri The Wolf Among Us kadar ilgi çekici gelmedi. Comic Con 2017’de resmi olarak duyurulan oyundan henüz bir trailar ya da oynanış videosu gelmedi. Ancak yakın zamanda bunların çıkacağını düşünüyoruz. TellTale bu sene için The Wolf Among Us 2’den başka iki oyun daha çıkaracak. Batman ve Walking Dead oyunlarını da çıkaracağını duyurdu. Filmin çıkış tarihi konusunda henüz resmi bir duyuru yapılmadı ancak oyunun bu yılın 2. Çeyreğinde çıkması bekleniyor.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...