The Wolverine 2 Ne Zaman Çıkıyor?

The Wolverine 2 Ne Zaman Çıkıyor?

The Wolverine 2 Ne Zaman Çıkıyor?
Bu yazıyı oylayın

Filmin başrollerinde Hugh Jackman, Tao Okamoto ve Will You Lee oynadığı filmin yönetmen koltuğunda James Mangold bulunuyor. 2013 tarihinde 100 milyon dolarlık bütçesiyle yayınlanan filmi Türkiye’de yaklaşık olarak 450 bin kişi izledi. 2013 tarihinde vizyona giren Wolverine filminden iyi bir gişe hasılatı da elde etmiş olan yapımcılar devam filmini çekme konusunda da kararlı gözüküyor. The Wolverine 2 filmi 2017 yılında çıkacağı açıklandı. Yeni Wolverine filmi 2017 yılında Mart ayında Amerika’da vizyona giriş yapacak. Hugh Jackman’ın imzasını taşıyacak olan yeni Wolverine filmi için son dönemlerde yeni bilgi sızıntıları beklerken filmin yapımcıları online olarak bir fragman yayınladılar. Hugh Jackman yeni filmin çekim aşamaları ile uğraşırken izleyiciler için oldukça kaliteli bir iş çıkarmak için mücadele ettiklerini açıkladı. Oldukça bir yapıt ortaya çıkarmak adına 1 yıldan biraz daha fazla zamanı olduğunu ve koşuşturmanın süreceğini söyledi. Oyuncu kadrosunda ise ciddi bir revizyon beklenmeyen yeni filmin içerisinde kalıcı oyuncularıyla başarılı bir çizgi yakalayacağında şüphe etmiyoruz. “The Wolverine 2 Ne Zaman Çıkıyor?” sorusunu açıklığa kavuşturacağımız bu makale ile sizlerde merakla beklenen  The Wolverine Çıkış Tarihini rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

The Wolverine 2’de Neler İzleyeceğiz?

Wolverine 2 filminde karakter eski bir su kuyusunda mahkûm olmuştur. Bu esnada düşman uçaklarının yaklaştığı görülmeye başlanacaktır. Askerler bir anda kaçışmaya başlarlar. Bunların yaşandığı sırada Wolverine ’nin yanına gelen bir asker onu kuyudan çıkarmıştır. Savaş uçakları bu esnada bir bomba atmıştır. Wolverine ve kendisini kurtaran asker de kaçmaya başlarlar ve bombadan kurtulmak adına başka bir kuyunun içine atlamaktadır. Ölümsüz olan Wolverine askeri kurtarabilmek için kendini siper etmektedir.

The Wolverine 2 Türkiye’de Yayınlanma Tarihi

The Wolverine 2 filmi 2017 yılının mart ayı içerisinde Amerika da vizyona girecektir. Türkiye ve birçok ülkede ortalama olarak 1 ay sonra vizyona girmesi beklenmektedir. Filmin dört gözle beklenmesi tüm hayranlarını derinden derine heyecanlandırmakta şuan için net olarak bir tarih verilse de bu tarihin aksayabileceği olası bir durum şuan için sadece post prodiksiyon pozisyonunda olan film için çekimler söz konusu değil ancak yakın zamanda başlanacağı bilinmekte. Untitled Wolverine Sequel ismi ile anılan ikinci film için makalemizde Untitled Wolverine Sequel Ne Zaman Çıkıyor? ve Untitled Wolverine Sequel Ne Zaman Çıkacak sorularına da yanıt verdiğimizi belirtmek isteriz.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...