Thor: Ragnorök Ne Zaman Vizyona Girecek?

Thor: Ragnorök Ne Zaman Vizyona Girecek?

Thor serisinin üçüncü filmi Thor: Ragnorök Ne Zaman Vizyona Girecek?

Serinin meraklılarına müjde!,  zaman yaklaşıyor. Serinin üçüncü filmi olarak nitelendirilecek olan film Norse kıyameti ile bizleri karşılayacak. Marvel yapımlarının en çok izlenen filmleri arasında yer alan Thor yeni filmi ile izleyicilerine tekrardan fantastik, aksiyon ve macera dolu bir seyir yaşatacak. Uzun süredir çekimleri süren filmin yapım evresinin son aşamalarına doğru ilerlenmekte. Yakın zamanda film için fragman yayınlayan yapım heyecanı iyice tavana doğru taşımayı başardı. Filmi merakla bekleyenler için Thor: Ragnorök Ne Zaman Vizyona Girecek? sorusu en çok sorulan soru haline geldi. Çok da lafı çevirmeden filmin konusuna başlayalım, sorunun yanıtını hemen öğrenmek isteyen sabırsız okuyucular için makalenin son paragrafını işaret ediyoruz hadi bakalım;

Thor: Ragnorök Film Konusu

Serinin ikinci filminden sonra çizilen senaryo fikirlerinin haliyle bir çoğu doğru hale geldi diyebiliriz. Başta bahsettiğimiz Norse kıyametine tanık olacağımız filmde Thor sıkıştığı evrenin öbür ucundaki yerden kurtulmanın yollarını aramaktadır. Asgard’dan uzak bir yerde hapsolan Thor’un onu o yapan çekici yanında bulunmamaktadır. Yıkılmanın eşiğinde olan Asgard’ın ise Thor’a ihtiyacı vardır.  Ragnarok zamanı gelip çatmıştır, bunun gerçekleşmesi tüm Asgard’ın sonu demektir. Bildiğimiz gibi bu yıkımın sebebi de Hela olacaktır. Asgard’ı kurtarabilmek için ise bir çok engel onu beklemektedir. Hulk’un bir şekilde onun karşısına geçmesini sağlayanlar onun bir gladantial yarışmasını kazanmasını isteyecektir.

Zorlu mücadelelerin arasında kalacak olan Thor bakalım bu durumdan kendini kurtarabilecek midir?

Thor: Ragnorök Ne Zaman?

Fragmanın yayınlanmasından sonra fantastik film severler ve Marvel aşıklarının akıllarında oluştuğu Thor: Ragnorök Ne Zaman Vizyona Girecek? sorusunun yanıtına gelecek olursak film 27 Ekim 2017 tarihinde ülkemizde vizyona girecektir. İlk olarak italya’da vizyona girecek olan film 25 Ekim 2017 tarihinde orada gösterime girecek. İtalya’da yaşayan vatandaşlarımız varsa ooh kebap bizden önce izleyin bakalım.

Taika Waititi tarafından yönetilmekte olan filmin senaryosunu Christopher Yost ve Craig Kyle kaleme almakta. Filmin oyuncu kadrosunda ise Tom Hiddleston, Benedict Cumberbatch, Idris Elba, Cate Blanchett,  Chris Hemsworth, Jaimie Alexander ve Karl Urban yer almaktadır. Filmin yayınlanan fragmanı ise şu şekilde;

Bir başka ne zaman çıkacak konusunda görüşmek dileği ile, bizi sosyal medyadan takip ederek tüm film, dizi ve oyunların çıkış tarihlerini öğrenebilirsiniz.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...