Tolgshow Ne Zaman? - Yeni Gösteriler Ne Zaman? - Bilet Ücretleri

Tolgshow Ne Zaman?, Nerede ve Ne Kadar?

Tolgshow Ne Zaman?
Bu yazıyı oylayın

Tolga Çevik’in Yeni Programı Tolgshow Ne Zaman? Nerede ve Bilet Ücretleri Hakkında

Tolga Çevik ülkemizde bir çok kişi tarafından sevilen bir komedyen. Gerek yanına bir oyuncu arkadaşını alıp seyircileri kahkahalara boğduğu programlar ile gerekse filmleriyle insanları güldürmeyi başaran biri Tolga Çevik. Kendisi yakın zamanda ise yeni bir proje ile tekrar izleyicilerin karşısına çıkmayı planlıyor. Tolgshow, Arkadaşım Hoşgeldin ve Komedi Dükkanı tarzında bir şov olacak.

Biletleri Biletix üzerinden satışta olan etkinliğe eşinizle dostunuzla giderek keyifli ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Tolgshow daha sonra TV yayınlanacak mı henüz kesin değil. Ancak bence daha önce Tolga Çevik’in yaptığı programlarda olduğu gibi bu da daha sonra belli bir kanalda yayınlanır. Büyük ihtimalle Fox’ta yayınlanacağı söyleniyor. Tolgshow’da bu sefer Tolga Çevik’in yanında kim olacağı ise henüz açıklanmadı. Ben eskiden gerçekleştirdiği programları çok seviyordum eminim yeni programı da güzel olacaktır. Hepinize izlemenizi öneririm. Tolgshow Ne Zaman?, Nerede ve Ne Kadar? sorularının cevaplarına bakalım;

Tolgshow Nerede?

Şov Zorlu Performans Sahnesi‘nde gerçekleşecek. Büyük ve üst düzey bir sahne.

Tolgshow Ne Zaman?

Şov 27 Kasım 2017 Pazartesi günü saat  21:00‘da gerçekleşecek. İkinci bölümün ne zaman olacağı ise henüz açıklanmadı.

Tolgshow Ne Kadar?

Şovun bilet fiyatları ise şöyle:

– 1. Kategori – Tam: 134.50 TL

-Öğrenci: 114.50 TL

– 2. Kategori – Tam: 101.00 TL

-Öğrenci: 81.00 TL

2 kategori var ve her kategoride öğrenci seçeneğide bulunuyor. Biletler Biletix üzerinden satışta.

Tolgshow Kuralları Neler?

Etkinlikte uyulması gereken bir kaç kural gerekiyor:

– 9 yaşından küçük çocuklar etkinliğe alınmamaktadır. 9 yaş ve üzeri bilete tabidir.

– Televizyon program çekimi yapılacağından etkinlik başladıktan sonra salona seyirci alınmayacaktır. (Sakın geç kalmayın yani.)

– Etkinlik mekanına kamera ve fotoğraf makinesı sokmak yasaktır. (Emeğe saygıdan ve oyuncuların dikktini dağıtmamak açısından önemli bir kural.)

– Öğrenci bileti sahipleri girişte öğrenci kimliklerini göstermeleri gerekmektedir. (Aman ha kimliksiz gitmeyin öğrenciler.)

Etkinlik bilgileri bu şekilde. Tolga Çevik benim sevdiğim biri. Umarım başarılı bir program olmayı başarır Tolgshow. Sizinde bir değişiklik yapmanız ve aynı zamanda eğlenmeniz için etkinliğe gitmenizi öneririm. Bir başka yazımızda daha görüşmek üzere kendinize iyi bakın, esen kalın efenim!Selam! Ben Anıl. Film,dizi izlemeye ve çizgi roman okumaya bayılırım. Ne Zaman Çıkıyor ekibinin bir parçasıyım...

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...