Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands Ne Zaman Çıkacak?

Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands Ne Zaman Çıkacak?

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands Ne Zaman Çıkacak?
Bu yazıyı oylayın

Ubisoft serisinin yeni çıkacak oyunu Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands Ne Zaman Çıkacak?

Ubisoft Tom Clancy’s serisinin son oyunu olarak piyasaya sunulacak oyun bomba gibi hali ile oyuncular ile buluşacak. Senelik olarak serisine yeni bir oyun katan Ubisoft bu oyunu ile de oyuncularına istenileni vermeyi vaad etmekte. Oyun hakkında en çok merak edilen soru ise Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands Ne Zaman Çıkacak? . Bilgisayar oyuncuları içinde sistemsel olarak sistem gereksinimleri de oyun severler için paylaşmıştı. Yakın zamanda resmi olarak çıkış tarihini de belirleyen Ubisoft‘un oyunundan bahsedelim;

Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands Oynanışı

Klasik Tom Clancy’s oyunları çizgisinden ayrılmayan oyun bu sefer bir çok mod’u yanında getirmekte. Oynanışında bir çok yenilik yapan yapım yavaş yavaş gerçekciliği daha da hissettirmekte. E3 2016‘da 15 dakikalık bir oynanışı sergileyen yapım son zamanların en çok satın alınan oyunları arasında yer alacak gibi gözükmekte. Pre-order satışlarını bile oldukça yüksek satış rakamıyla ilerletmekte olan oyun çıktıktan sonra da bu satışlarını oldukça ilerletecek gibi durmakta.

Şuan için beta oynanış durumu kapalı beta olarak oyuncularıyla oynanmakta. İlerleyen zamanlarda open betası’da piyasaya sürecek Ubisoft bu oyunu ile de istediği kar marjını yakalayacak gibi gözükmekte.

Co-op ve botlarla iki şekilde oynayabileceğiniz oyunda bir çok görev bizi beklemekte. Genel olarak görevlerde eski serilerdeki gibi ya birisini kurtarıyoruz veya kaçırıyoruz.

Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands Sistem Gereksinimleri

Grafikleri ile kalitesini gösteren oyun şuan için orta düzeyde bir bilgisayarı istemekte, Minimum sistem gereksinimleri şu şekilde;

İşletim Sistemi Windows 7 (64-Bit) veya üzeri işletim sistemi.
İşlemci Intel Core i5-2400S 2.5 GHz. ya da AMD FX-4350 veya üzeri işlemci.
Ram 4 Gb. veya üzeri ram miktarı.
Ekran Kartı AMD Radeon R7 260X v3 ya da NVidia GeForce GTX 660 veya üzeri ekran kartı.

Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands Çıkış Tarihi

Kapalı beta oynanışı 3 Şubat 2017 tarihinden 7 Şubat 2017‘ye kadar oynanacak olan oyun. Yakın zamanda open betasıyla oyun severler ile buluşacak. Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands Ne Zaman Çıkacak? sorusunun yanıtına gelecek olursak; Oyun bildiğimiz gibi geçen sene resmi olarak duyuruldu ve çıkış tarihini uzun bir süre gizlerdi. PlayStation 4, Xbox One ve Microsoft Windows platformlarında piyasaya sürülecek olan oyun 7 Mart 2017 tarihinde raflarda yerini alacak. Erken satış fiyatı şuan için 159,60 ₺‘dir. Oyun çıktıktan sonra fiyatı da yükselecektir. Elinizi hızlı iyi olur diyelim.

Buda 2016 tarihinde e3’de oyunun oynanışını gösteren video;


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...