Tomb Raider Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek? - Film Konusu

Tomb Raider Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Tomb Raider Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?
Bu yazıyı oylayın

Sevilen Oyundan Uyarlanan Tomb Raider Filmi Ne Zaman Çıkacak?

Aksiyon ve macera türündeki, ABD yapımı olan Tomb Raider filmi fenomen olan ‘Tomb Raider’ oyunundan uyarlanıyor. Her zaman çok sevilen oyunların filmleştirilmesine karşıyımdır. Bunun sebebi o oyunu oyun olarak sevmem, film olsaydı belkide sevmeyebilirdim. Bunun bir diğer sebebi ise, aslında film olarak da çok güzel olabilecek bir oyunu sırf filmi yapan ekip beceremediği için başarısız olması. Bu yazı sayesinde hem filmin oyuncu kadrosundan, hem konusundan hem de vizyon tarihinden haberdar olmuş olacaksınız ve tabiki Tomb Raider Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek? sorusunun yanıtını öğreneceğiz. Gelin filmin konusundan başlayalım.

Tomb Raider Film Konusu

Babasının ortadan kayboluşunun 7. yılında Lara 21 yaşına girmiştir. Küresel Ticaret İmparatorluğu’nun başına geçmeyi şaşırtıcı bir biçimde ret eden Lara, bir yandan üniversite için ders alırken bir yandan da bir bisiklet firmasında çalışmaya başlar. Anlayacağınız yoğun bir hayat yaşar. Bir gün babasının kayboluşunu araştırmaya karar verir. İşe babasının son gittiği yerleri ziyaret etmekle başlar. Babasının gittiği son yer ise Japonya kıyılarına yakın olan gizemli bir adadır. Lara oraya gittiğinde ise hiç beklemediği bir şeyle karşılaşır. Zehir gibi zekasıyla, inatçılığıyla, fiziki gücüyle ve inancıyla kendini büyük bir macerada, zor bir durumda bulur. Lara bu macerada kendine emin adımlarla yürürken işin ucunda tahmin dahi edemeyeceği sırlar vardır. Ee sizce de heyecanlı ve insanı meraklandıran bir konu değil mi? Geçelim oyuncu kadrosuna.

Tomb Raider Filmi Oyuncu Kadrosu

Filmde ana karakterimiz olan Lara’yı Alicia Vikander canlandıracak. Kendisi henüz 6 yıldır bu sektörün içinde yani çok tecrübeli olduğu söylenemez ancak Lara Croft karakterine çok yakışacağı düşünülüyor. Filmde yer alacak bir diğer oyuncu da Dominic West. Kendisini Lara’nın babası rolünde göreceğiz. ‘E durun bir dakika o 7 yıl önce ölmemiş miydi?’ Valla orasını ben bilmem. Ben sadece sizlere oyuncu kadrosunu tanıtıyorum. Emir kuluyum yani 😀 Şaka bir yana filmde yer alacak bir diğer oyuncumuz da Walton Goggins. Walton bey daha önce Hateful Eight filminde yer almış olan tecrübeli bir aktör. Ayrıca Hateful Eight filmini de buradan hepinize öneriyorum.

Tomb Raider Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Film 16 Mart 2018‘de vizyona girecek. Biz ne filmler bekledik be, bunu da bekleriz. Şimdilik hoşçakalın…


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...