Too Old To Die Young Ne Zaman Çıkacak? - Dizi Konusu

Too Old To Die Young Ne Zaman Çıkacak?

Too Old To Die Young Ne Zaman Çıkacak
Bu yazıyı oylayın

Too Old To Die Young Ne Zaman Çıkacak? Gizemli diziden gelen son haberler için yazımızı okuyabilirsiniz.

Amazon Video tarafından yapılan dizi Too Old To Die Young henüz çıkmadan adından söz ettirmeye başladı. Suç drama türünde olması planlanan dizinin çekimleri bitti. Oyuncu kadrosunda William Baldwin, Celestino Cornielle, Nell Tiger Free, John Hawkes gibi önemli oyuncuları bulunduruyor. Dizi internet üzerinden yayınlanacak. Dizi Netflix’te de olacak mı henüz belli değil. İlk etapta dizinin Amazon Video platformunda yer alması bekleniyor. Şubat 2017’de bir dizi yapacağını duyuran Amazon bizi uzun bir süre merakta bırakmıştı. Dizinin senaryosu Nicolas Winding Refn ve Ed Brubaker ortak imzası taşıyor. Peki Too Old To Die Young ne zaman çıkacak?

Too Old To Die Young Konusu

Too old to die young dizisi, partnerini vuran adamla birlikte kendisini işçi sınıfı ile dolu, Yakuza askerlerinin, Meksika kartel suikastçılarının, Rus mafya ve çeteleriyle dolu yeraltı dünyasında bulur. Los Angeles’ın suçlu belgeselini, karakterlerin katiller olma yolundaki varoluş yolculuğunu Melekler Şehrinde samuray haline gelmesini izleyerek keşfediyoruz. İlgi çekici bir konusu bulunan dizinin tanıtım fragmanı da oldukça ilgi çekiciydi. Diziden görüntülerin yer aldığı fragman dizi hakkında merak uyandırıyor. Dizinin ilk bölümünün çekimi Ocak 17’de bitmişti. Dizinin görüntülerinin yer aldığı fragman Şubat 28’de çıkmıştı. Ancak daha sonra diziden herhangi bir haber gelmedi. Fragmanında sadece belli karakterlerin görünmesi ve fotoğraf resimleri olması diziyi daha gizemli bir hale getirdi.

Too Old To Die Young Ne Zaman Çıkacak?

Oldukça gizemli bir yapıya sahip olan dizi seyircilerinde oldukça merak uyandırdı. Dizinin 2018’i ilk yıllarında çıkması bekleniyordu. Ancak dizinin ilk çekimlerinin gecikmesi nedeniyle dizinin çıkış tarihi ertelendi. Dizinin 2018’in son aylarında ya da 2019’un ilk aylarında çıkması düşünülüyor. Dizi yapımcılarından ya da Amazon Video’dan herhangi bir resmi açıklama yapılmadı. Fragmandan sonra seyirciler dizi hakkında dizinin bu senenin en iyi dizilerinden biri olacağına dair yorumlar yaptılar. Dizinin kesinleşmiş tarihi ile ilgili bilgiyi buradan edinebilirsiniz. Dizi ile ilgili kesin açıklama yapılınca yazıyı güncelleyeceğiz.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...