Transformers 5 Son Şövalye Ne Zaman Çıkıyor? - Ne Zaman Vizyonda?

Transformers 5 Son Şövalye Ne Zaman Çıkıyor?

Transformers 5 Son Şövalye Ne Zaman Çıkıyor?
4.9 (97.57%) 74 votes

Efsanevi filmin en son devam filmi Transformers 5 Son Şövalye Ne Zaman Çıkıyor?

Aksiyon’un, macera’nın ve sınırsız makineleşmiş arabaların cirit attığı ve serinin son filmi olacak Transformers 5 Son Şövalye için geri sayım başladı. Ekip olarak son zamanların en iyi filmini çıkaracaklarını söyleyen yapım iddalı yapısını yayınladığı afiş ve fragmanlarla bir kez daha yeniledi. Beklenen film fragmanı izleyenleri heyecanlandırmaya yetti ve arttı diyebiliriz. Transformers 5 Son Şövalye Ne Zaman Çıkıyor? sorusu ile baş başa kalan serinin takipçileri için müjdeli haber tez verildi. Film herhangi bir aksiliğin olmaması durumunda 23 Haziran 2017 tarihinde Amerika’da vizyona girecektir. İzninizle filmin biraz detayından bahsedelim.

Transformers 5 Son Şövalye Film Konusu

Konusunu henüz kamuoyu ile paylaşmayan yapım bir kaç greenbox görüntüsünü paylaştı. Bu görüntüler ile bile baş döndüren sahnelerin bizleri beklediğini söyleyebiliriz. Optimus Prime ve Autobotlar, Cade Yeager geçmişteki savaştan galip çıkmayı başarmıştı. 4. filmde burada noktayı koyan yapım 5. film için farklı bir konuyla gelmekte. Bir çok yeni oyuncuyu kadrosuna dahil eden filmin hikayesi de bu film ile birlikte genişlemekte.

Bir çok çekim videosunu Facebook üzerinden yayınlayan yapım sosyal medyayı da kaliteli bir şekilde kullanarak filminin geleceğini şimdiden planlamakta. Ülkemizde de oldukça sevilen yapım özellikle 18 – 25 yaş arası izleyicisini oldukça heyecanlandırmakta. Mark Wahlberg, Laura Haddock, Stanley Tucci, Anthony Hopkins, Stanley Tucci, Josh Duhamel ve daha nice kaliteli ismin filmde yer aldığını da belirtelim. Liam Garrigan ve Laura Haddock bu sene filme katılan yeni isimler.

Filmin teknik kısmında senarist olarak yer alan Akiva Goldsman’ın ayrılmasından sonra Art Marcum, Matt Holloway ve Ken Nolan senaryoyu kaleme almaktadır. Efsanevi filmin bu ayağında yönetmen koltuğunda ise Micheal Bay oturmaktadır.

Transformers 5 Son Şövalye Ne Zaman Çıkıyor?

Başta bahsedilen 23 Haziran 2017 tarihinde film Tüm dünyada vizyona girecek. Diğer filmlere göre tüm dünyada yayılmış bir şekilde izleyici kitlesini yakalayan yapım tüm izleyenlerini aynı zamanda karşılamakta. Transformers 5 Son Şövalye filminden size aktaracaklarımız bu kadardı. Film hakkında yayınlanan yeni video ve bilgiler ile burayı güncelleyeceğimizi size hatırlatır bizi sosyal medyadan takip ederek sitemizde yayınlanacak haberlerden hemen haberdar olabileceğinizi bildiririz. Bir sonraki ne zaman çıkacak konusunda görüşmek dileği ile sizi şimdi facebook’tan yayınlanan kamera arkası görüntüleri ve fragman ile baş başa bırakıyoruz;


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...