Travelers 3. Sezon Ne Zaman Çıkıyor? - Oyuncular - Konusu

Travelers 3. Sezon Ne Zaman Çıkıyor?

Travelers 3. Sezon Ne Zaman Çıkıyor?
Bu yazıyı oylayın

Merakla beklenen dizini Travelers 3. Sezon Ne Zaman Çıkıyor?

Netflix tarafından 2016 yılında yapılan dizi Türkiye’de de merakla ve ilgiyle takip ediliyor. Baş rolünde Brad Wright ve Eric McCormak’ın olduğu dizi bilim kurgu türünde. 17 Ekim 2016’da Showcase tarafından galası yapılan ilk sezon 17 bölümden oluşuyor. Dizinin şu anda 2. Sezonu çıkmış bulunmakta. Netflix üzerinden çıkan diziler genellikle tüm sezonları yayınlanıyor. Bu nedenle sevenlerinin 2. Sezonu çoktan bitirip beklediği dizi 16 Ekim 2017’de yayına girdi. Dizinin çekimleri ise Kanada’da yapılmakta. Geçtiğimiz Mart ayından beri çekimi yapılan dizi Ekim’de izleyicilere sunuldu. Şimdi ise izleyicilerin büyük bir kısmı Travelers 3. Sezon ne zaman çıkıyor? sorusunun cevabını bekliyor.

Travelers Konusu

Gelecekten zamanda geri gönderilen binlerce özel görevli toplumun çökmesini önlemekle görevlendiriliyor. “Travelers” (Gezginler) olarak bilinen bu görevliler 21. Yüzyılda ölümünden insanların ölümünden 1 saat önceki zamanda bilinç aktarımı yoluyla kişilerin bedenlerini ele geçirirler. Bilinç aktarımı tam konum gerektiğinden GPS’in sıklıkla kullanıldığı 21. Yüzyıl bu yüzden seçildi. Hedefleri ile ilgili sosyal medya ve kamusal kayıtları kullanarak küçük traveler ekipleri gelecekte Diktatörleri tarafından dikte edilecek ve bir dizi felaket olayından kurtulmak için görevlerini yerini getirmeye çalışırken bir taraftan da yaşamlarının üzerlerini ört bas etmek zorundadırlar. Diktatör ergenlik öncesi çocukları kullanarak travelersla iletişim kurar. Yetişkinlerin aksine herhangi bir çocuğu kolayca ele geçirebilir ve daha sonra kontrolünü elinden alabilir. Dizi bilinç aktarımından başlayarak beş traveler’dan oluşan bir ekibe odaklanır. Seriler ilerledikçe bu traveler ekibi bugünü ve geleceği beklenmedik şekilde etkileyecek. Dizide ayrıca Nesta Cooper, MacKenzie Porter, Jared Abrahamson ve Reilly Dolman yer almakta.

Travelers 3. Sezon Ne Zaman Çıkıyor?

Sezon 1in çıkmasının ardından kısa bir süre sonra 2. Sezon onayı aldığı haberi yayınlanmıştı. Ancak şu an 3. Sezonla ilgili hiçbir açıklama yapılmadı. Dizinin devam edip etmeyeceği belli değil. Suç temalı olan dizi bilim kurgu severler tarafından da oldukça beğenilmiş durumda. Kesin olmayan 3. Sezonunun olursa Ekim-Kasım 2018 tarihinde olması bekleniyor.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...