Türkiye - Kosova Maçı Ne Zaman? - Hangi Kanalda?

Türkiye – Kosova Maçı Ne Zaman?

Türkiye - Kosova Maçı Ne Zaman?,
Bu yazıyı oylayın

2018 Dünya Kupası elemesi Türkiye – Kosova Maçı Ne Zaman?

Rusya Dünya Kupası elemelerinde oldukça iyi bir şekilde yol kat eden A milli takımımızın yeni rakibi Kosova. Hırvatistan karşılaşmasında kendi evinde 6 – 0 yenilen Kosova bu maçtan sonra oldukça hayal kırıklığına uğradı. A milli takımımızın son maçların kaliteli oynayışı ile gözler bu maça çevrildi. Euro 2016’dan sonra oldukça önem kazanan bu Dünya Kupasında’ki bu elemeleri geçmemiz gayet önemli. Fatih Terim’in teknik direktörlüğünde ki takımda bu sefer Arda Turan ismi yer alır mı bilemeyiz. Her maçta bu soruların sorulmasından sıkılan Fatih Terim bu seferde bu soruyu yanıtsız bırakacaktır. Türkiye – Kosova Maçı Ne Zaman? sorusu için hazırladığımız bu konuda bir diğer merak edilen soruyu yanıtlayalım.

Türkiye – Kosova Maçı Hangi Kanalda?

Rusya Dünya kupası Türkiye maçlarının haklarını alan Tv8 kanalı tüm kupanın maçlarını kendi kanalında yayınlamaktadır. Dünya kupası için yeni bir kanal açan tv8 bünyesinde barındıracağı TV8,5 kanalında spor’a dair herşeyi yayınlayacak. Spor HD olarak yayınlarına devam edecek olan kanalın frekansı da şu şekilde 12346 H 9600 3/4.

A milli takımımıza desteğin tam zamanı sende Antalya Stadı’nda yerini al. Ülkemize desteğini ver.

Türkiye – Kosova Maçı Ne Zaman?

Kasım ayında oynanacak I grubunun 3. tur maçları ilk olarak Türkiye’nin evinde yapılacak. 11 Haziran 2017 tarihinde karşılaşacak olan iki takım 21:45 saatinde TV8 kanalında naklen olarak yayınlanacak. Şuan için sıralama olarak iyi bir yerde yer almaktayız, umarız bu yerimizi korur ve elemeleri önceden garantileriz.

Henüz kadroların gizli tutulduğunu hatırlatarak, Ülkemize bu maçta başarılar dileriz.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...