Twin Peaks 4. Sezon Ne Zaman?

Twin Peaks 4. Sezon Ne Zaman?

Twin Peaks 4. Sezon Ne Zaman?
Bu yazıyı oylayın

Showtime kanalında yeni sezonları ile başlayan Twin Peaks 4. Sezon Ne Zaman?

Dile kolay 25 yıllık bir ara, bu aradan sonra izleyicinin beklentisi, isteği aldı başını ilerledi. 90lı yılların efsane dizisi Twin Peak uzun süredir geri döneceği hakkında demeçler vererek takipçilerini heyecanlandırmıştı. Hal böyle olunca da istek ve beklenti fazlasıyla arttı. 3. sezon ile geri dönen dizi yeni sezonlar içinde kapıyı açık bıraktı. 4. sezon için sessiz olmayı seçen yapım için artık merak edilen konu Twin Peaks 4. Sezon Ne Zaman? oldu. Showtime kanalında yayın hayatına başlamış olan dizi, şuana kadar 4 bölüm yayınladı. İlk bölümünü yani premierini 2 bölüm olarak yayınlayan yapım için olumlu yorumlar olduğu kadar olumsuzlarda yer alıyor. Giriş kısmını fazla uzatmadan dizinin konusundan bahsetmek istiyorum;

Twin Peaks Dizi Konusu

Konu kısmında ilk sezonlardan bahsedeceğimizi şimdiden hatırlatıyoruz. Aynı isimli bir kasabada yaşanmış cinayetten sonra hikayemiz başlamaktadır. Amerikan suç dizilerinin vazgeçilmezi FBI ajanımız burada Dale Cooper. Ajanımızın kasabaya gelmesinden sonra cinayetin çözümlenmesi start alacaktır. Buraya atanan Dale farklı farklı süreçlerden geçerek, rasyonel olmayan bir çok deney ile gerçekdışı varlıkların yardımıyla suçlusunu yakalamaya çalışmaktadır. Psikanaliz uzmanı olarak FBI’de yer edinmiş olan Dale Cooper rüyaları ile çözüme her geçen gün yaklaşmıştır. Laura Palmer cinayetinin çözümüne ulaştıktan sonrasını anlatacak olan 3. sezonda artık kahramanımız yeni cinayet çözümlerine yelken açacaktır.

Başrol karakterimiz Dale Coopper’i ilk dizide de yer alan Kyle MacLachlan canlandırıyor.

Twin Peaks 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Geldik merak edilen soru Twin Peaks 4. Sezon Ne Zaman?‘nın yanıtına; 4. sezon için kapısını aralayan yapım için şuan resmi bir açıklama bulunmuyor, ancak yapımın popüleritesinin yükselişte olması dizinin daha yolunun olduğunu gösteriyor. 6 bin küsür kişinin oylaması ile IMDb’den 10 üzerinden 9.4 almayı başarmış olan yapım tahmini olarak 2018 Nisan ayında 4. sezonu ile bize merhaba diyecektir.

Bazı film yorumcuları da dizinin başka bir yapımı olarak diziyi nitelendirmekte. Bu halde aslında biz Twin Peaks 2. sezon ne zaman sorusuna yanıt veriyormuşuz gibi oluyor. Ancak Showtime kanalı dizinin devam dizisi olduğunun altını çiziyor.

Resmi olarak açıklamaların bu kadar olduğunu belirterek üzülerek size aktaracaklarımız bu kadar diyoruz. Gelecek resmi bilgiler ile yazımızı güncelleyeceğimizi size hatırlatır, Bir başka ne zaman çıkacak konusunda görüşmenin temennisini size sunarız. Esen kalın…


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...