UFC 3 Ne Zaman Çıkıyor? - Oyun Hakkında - Fiyatı

UFC 3 Ne Zaman Çıkıyor?

UFC 3 Ne Zaman Çıkıyor?
Bu yazıyı oylayın

Oyunculardan büyük tepki gören EA yeni oyunu UFC 3’ü piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Dövüş müsabakalarını sevenler için vazgeçilmez bir oyun olan UFC 3. oyunuyla oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. UFC 2 ile işin şov ve gösteriş kısımlarını ön plana çıkaran oyun bu oyunda bunu değiştiriyor. UFC 2 başarılı grafikler ve iyi bir oynanışa sahipti. Oyun başlatıldığında dövüşçüler seçilir ve dövüş başlardı. Oyundaki 4 bölümde 70’den fazla dövüşçü seçilmekte ve her dövüşçünün özel hamle özelliği bulunmaktaydı. Serbest maçlarda lisanslı dövüşçüler ile oynayabilmekteydiniz. Oyunda kadın dövüşçüler de yer almakta ancak kariyer seçeneğine sadece erkeklerle devam edebilmektesiniz. Kariyerde kemer kazanabilmek için dövüşlere katılıyorsunuz. Karakter yaratırken dövüş tekniğini, görünümünü kişiselleştirebilirsiniz. Peki UFC 3 Ne Zaman Çıkıyor?

UFC 3

Yeni oyunda real player motion bulunuyor. Yani kullanılan yeni üstün animasyon teknolojisi ile her hareket, vuruş ve kombinasyon daha gerçekçi, duyarlı ve ödüllendirici bir şekilde. Hayran kitlesi oluşturmak ve dikkat çeken rekabetler için yarışın. Ardından Octagon’a sahip olmak için savaşın. Multiplayer mod ile arkadaşlarınızla birlikte dövüşebilirsiniz. Arkadaşınızın suratına bir yumruk kondurabilirsiniz. Basın toplantıları düzenleyebileceksiniz. G.O.A.T yeni kariyer moduna dahil olacak. Bu sayede kariyerinizde önemli adımlar sağlayabilirsiniz. Kariyeriniz boyunca yaptığınız seçimler hayatınızı etkiliyo olacak. Hayranlarınızla sosyal medya üzerinden haberleşebileceğiniz bir sistem de bulunmakta. İsterseniz sakin bir karakter isterseniz hırçın bir karakter seçebilirsiniz. Oyunda kadın karakterler seçilebilecek. Ancak oyun alanı genişletilmiş ve ringe daha çok hakimsiniz.

UFC 3 Ne Zaman Çıkıyor?

Son dönemlerde oldukça dikkat çeken oyun firması olan EA’in oyunu nasıl çıkaracağı ise merak konusu. 2017 E3 oyun konferasında tanıtılan oyunla ilgili herhangi bir ek açıklama yapılmadı. Ancak pay to win ile oyun çıkarmayı deneyen EA oyuncular tarafından Reddit üzerinden tabiri caizse linç yedi. Özel karakterlerin paralı olup olmayacağı ve oyunun fiyatı henüz kesinleşmiş değil. Ancak oyun PlayStation 4 ve Xbox One X üzerinden oynanabilecek. Oyunun ön sipariş tutarı ise yaklaşık 80 dolar. Oyun 2 Şubat 2018’de piyasaya sürülecek. Umarız EA bu oyunla oyunculardan sempati toplamayı başarabilir.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...