Ukrayna - Türkiye 2017 Maçı Ne Zaman? - Hangi Kanalda? - Saat Kaçta?

Ukrayna – Türkiye 2017 Maçı Ne Zaman?

Ukrayna - Türkiye 2017 Maçı Ne Zaman?
1 (20%) 1 vote

Rusya Dünya Kupası Eleme Maçı Ukrayna – Türkiye 2017 Maçı Ne Zaman?

Olaylı milli maçlarından sonra gelecek Rusya Dünya kupası milli maçları oldukça büyük bir heyecan ile beklenilmekte. I grubuna düşen milli onurumuz A Milli takımımız ilk maçını Ukrayna ile yapıyor. Euro 2016’da benzer bir gruptan çıkan milli takımımızın bu grupta da favori olarak gösterilmesi bu gruptan başarılı bir şekilde sıyrılacağımızı gösteriyor. Son Makedonya maçından sonra milli gururumuz Arda Turan’ın yaşadıkları çok konuşuldu. Ardından çıktığımız Kosova ile yapılan Dünya Kupası Eleme Maçının ilk ayağında 4-1 galibiyet ile kosova’nın evinden ayrılmıştık. Kaliteli futbolumuz ve genç kadromuzla gayet iyi bir başararak ilk sınavımızı kaliteli bir şekilde verdik. Ardından gelecek bu maç Ukrayna – Türkiye 2017 Maçı Ne Zaman? sorusu bir hayli merak konusu. Bu konuda sizi aydınlatmak için bu haberimizi düzenledik. Tarih ve saati öğrenmek için en son paragrafa ilerleyebilirsiniz.

Ukrayna – Türkiye Maçı

Teknik direktörümüz Fatih Terimin önderliğindeki bu maçın öncesindeki karşılaşmamızda yani 6 Ekim 2016 günü evimizde berabere kalmıştık. Karşı tarafın 1 penaltı ve bir golünden sonra Ozan Tufan ve Hakan Çalhanoğluyla beraberliği yakalayan milli takımımız bu maçta geçmişteki karşılaşmalara dayanarak dişini kemiğine takıp mücadelesini gösterecek.

En büyük merak edilen durumlardan biri bu maçta Arda Turan’ın olmayışı. Onsuz bir şekilde başlayacak olan bu maçın akıbeti umarız bizim başarımız ile sonuçlanacaktır.

Şuan için iki tarafında resmi ve tahmini kadrosu net değil. İlerleyen günlerde bunun da bilgisini sizinle paylaşacağız. Lafı çokta uzatmadan asıl merak edilen konuya geri dönüş yapıyoruz.

Ukrayna – Türkiye 2017 Maçı Ne Zaman? – Hangi Kanalda? – Saat Kaçta?

2 Eylül 2017 tarihinde Cumartesi günü oynanacak maç Ukrayna’nın evinde Metalist Stadyumu‘nda yapılacak. 21:45′de yapılacak olan maç TV8’den naklen yayınlanacak. Bu maçtan sonrasında ise 5 Eylül’de milli takımımız Hırvatistan ile karşılaşacak. 2004 yılında yapılan Dünya kupasındaki ruhun tekrar canlanarak ülkemizin Finale taşınması ümidiyle A Milli takımımıza başarılar diliyoruz.

Bir başka ne zaman konusunda görüşmek dileği ile, Esen kalın. Bizi sosyal medyadan takip ederek önemli maçlarında ne zaman yapılacağını hemen öğrenebilirsiniz.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...