Underworld Blood Wars Ne Zaman Vizyona Girecek?

Underworld Blood Wars Ne Zaman Vizyona Girecek?

Underworld Blood Wars Ne Zaman Vizyona Girecek?
Bu yazıyı oylayın

Efsane haline gelmiş fantastik bilim kurgu filmi Underworld Blood Wars Ne Zaman Vizyona Girecek?

Bir vampir ve zombi karışımı yaratığın mücadelesini anlatan Underworld serisinden yepyeni bir film daha son zamanların en çok izlenen fantastik filmleri arasına girmeyi başarmış olan başarılı film son filmi ile izleyenlerini büyüleyeceğini vaad etmektedir. Blood War ek ismi ile 5. filmini çekecek olan Underworld Blood Wars Ne Zaman Vizyona Girecek? sorusu tüm sevenleri tarafından tek sorulan soru oldu. Geçtiğimiz senelerde çekimleri bitirilmiş olan film için geri sayım başlamıştı. En son yeni bir fragman yayınlamış olan yapım bu sefer konusal olarak sonlandırıcı bir yapıda. Serinin son filmi olarak gösterilmekte olan yapım konusundan ve çıkış tarihinden bahsedeceğiz.

Underworld Blood Wars Film Konusu

Konu olarak geçmiş filmlerin devamı niteliğinde olacak olan filmin yönetmen koltuğunda Anna Foerster oturmaktadır. 2003 yılında serinin başlangıç filmini yayınlayan yapımda yönetmen olarak Len Wiseman ismini görmüştük. Ardından gelecek olan 2006 seneli filmde de aynı yönetmenin filmini izlemiştik. O tarihten bu yana sürekli farklı kişilerle çalışan yapım bu sefer geçmişinde bir çok kaliteli işe imza atmış Anna Foerster’i seçmiş. Cory Goodman tarafından yazılmış olan senaryo şuan için hala gizliliğini korumakta. Kurt ve Vampir karışımı olan baş rol karakterimiz Selene’yi tekrardan Kate Beckinsale canlandırmakta. Bu filmde yepyeni bir isim olarak Theo James‘i görmekteyiz. Baş rol olarak gireceği filmde tekrardan muazzam oyunculuğunu göstereceğinden kuşkumuz yok.

Underworld 5 Ne Zaman Çıkacak?

Serinin beşinci filmi olarak gösterilmiş olan Underworld Blood Wars için en çok merak edilen soruya Underworld Blood Wars Ne Zaman Vizyona Girecek? gelecek olursakta film ülkemize 9 Aralık 2016 tarihinde gelecektir. 1 Aralık 2016 tarihinde ilk göstermini Singapurda yapacak olan film 6 Ocak 2017 tarihinde ise Amerikada vizyona girecektir. Yani şöyle denilebilir ki ilk defa Amerika’dan önce bir filmi izleyebileceğiz.

Son yıllarda gelişmiş olan film grafikleri ve animasyonlarını sık sık göreceğimiz bu filmde gerçek dışı şeyleri tamamen gerçek gibi hissedebileceğinizi söyleyebiliriz. Aman diyim kendiniz kurt falan sanıp sinemada yanındakinizi ısırmayın. Neyse efendim bir sonraki ne zaman çıkacak konusunda görüşmek dileği ile esen kalın…

Başta da bahsettiğimiz efsanevi olarak nitelendirilen bu son filmin fragmanı ise şu şekilde;


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...