Van Helsing 3. Sezon Ne Zaman Çıkıyor? - Van Helsing Konusu

Van Helsing 3. Sezon Ne Zaman Çıkıyor?

Van Helsing 3. Sezon Ne Zaman Çıkıyor?
Bu yazıyı oylayın

Aynı isimli filmden uyarlanan Van Helsing 3. sezon onayını kaptı.

Syfy kanalı 2. sezonu devam ederken Van Helsing dizisi için 3. sezonuna onay vermişti. Kelly Overton, Jonathon Scarfe ve Christopher Heyerdahl gibi ünlü oyuncuların başrolünde bulunduğu dizi yeni sezonunda da bizlerle olacak. Sağlam oyuncu kadrosu ve orijinal senaryosu bulunan dizinin izleyicilerinden %93’ü diziyi beğeniyor. Peki Van Helsing 3. sezon ne zaman çıkıyor?

Vanessa (Kelly Overton) üç yıl komada kaldıktan sonra vampirlerin istila ettiği bir dünyada uyanır. Onunla birlikte hayatta kalmayı başarmış olan bir grup insan yaşam mücadelelerini sürmektedir. Fantastik ve bilim kurgu karışımı olan diziden izleyicileri oldukça memnun. IMDB’de 10 üzerinden 6 puan alan dizinin yeni sezonu oldukça heyecanlı olacak.

Van Helsing Konusu ve Oyuncular

Vanessa Helsing ünlü vampir avcısı Abraham Van Helsing’in akrabasıdır. Vanessa aile görevi olan vampir avcılığını benimsemiştir. Her şey Vanessa’nın gördüğü bir rüya ile başlar. Vanessa rüyasında dünyanın sonunu görür ve gördüğü her şey tek tek gerçekleşmeye başlar. Vannessa vampirleri durdurabilecek tek kişidir.

Vannesa’nın mücadelesi Dünya’nın tehlikede olmasıyla başlar. Kanından gelen üstün güçleri sayesinde vampirlerin korkulu rüyası haline gelir. Vanessa’nın aynı zamanda kanıyla vampirleri insana çevirme özelliği bulunuyor. Dizide ayrıca Perception dizisinden tanıdığımız Jonathan Scarfe yer alıyor. Flesh rolünde bulunan Vincent Gale ise maalesef yeni sezonda dizide olmayacak.

Van Helsing 3. Sezon Ne Zaman Çıkıyor?

Yapım 2004’te Hugh Jackman’ın başrolünde bulunduğu aynı isimli filmden uyarlandı. Dizinin yönetmenleri arasında Michael Nankin, Simon Barry ve David Frazee yer alıyor. Oldukça iyi bir ekibe sahip olan Van Helsing yeni sezonunda olayların nasıl gelişeceği henüz belirsiz. Sır gibi saklanan dizinin yeni sezonu izleyicileri tarafından merakla bekleniyor.

Dizinin sezonları Netflix üzerinden takip edilebiliyor. Dizinin 3. sezonu 13 bölümden oluşacak. Yeni sezon Eylül – Ekim 2018 gibi yeniden başlayacaktır. Dizinin kesin çıkış tarihi belli olduğunda yazımızı güncelleyeceğiz. Eğer dizinin filmini izlediyseniz, diziyi de seveceksinizdir. Fantastik bilim kurgu dizilerini seviyorsanız şans vermeniz gereken bir yapım.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...