Vatanım Sensin 2. Sezon Ne Zaman? - Yeni Sezon

Vatanım Sensin 2. Sezon Ne Zaman? – Yeni Sezon

Vatanım Sensin 2. Sezon Ne Zaman?
Bu yazıyı oylayın

Kanal D ekranlarının vazgeçilmez dizisi Vatanım Sensin 2. Sezon Ne Zaman?

Binbir gece dizisinden sonra evlenme kararı alan ve mutlu bir evliliğe yelken açan Halit Ergenç ve Bergüzar Korel yeni bir dizi ile izleyicilerine merhaba dedi. Vatanım Sensin ilk bölümünden sonra oldukça sevilen ve takip edilen dizilerin arasında yer almayı başardı. Daha önceden Kara Dayı dizisinde yer alan Bergüzar Korel yeni dizisindeki karakterini hemen adapte olabilmiş. Dizinin ilk sezonundan hemen sonra en çok merak edilen sorulardan biri Vatanım Sensin 2. Sezon Ne Zaman? oldu. Son zamanların konu bakımından en iyi Türk dizileri arasında yer alan Vatanım Sensin kısaca Osmanlı Devletinden Türkiye Cumhuriyetine geçişi anlatmaktadır.

Vatanım Sensin Dizi Konusu – Hikayesi

Hikaye olarak özgün bir konuyu tercih eden yapımda Necati Şahin ve Nuran Evren Şit isimleri senarist olarak dizide yer almaktadır. Savaş yıllarının zorlu zamanlarını anlatmakta olan dizide Azize adındaki başrol karakterimiz üç çocuğu ve bir kayın validesi ile olayların arasında bulmuştur kendini. Kocasının savaş cephesinde yer alması ikiliyi ayrı tutmaktadır. Üst üste mağlubiyetler neticesinde son ve başarılı sınavımız 1919 yılında geçen dizi’de Azize’nin ve kocası Cevdet’in Yıldız, Hilal ve Ali Kemal adında üç çocuğu vardır. Yıldız gözü yükseklerde, Ali Kemal deli dolu, Hilal ise memleket sevdalısı birer gençtir.

Hikaye olarak dizinin ilerleyişi oldukça kaliteli düzeyde. Orta düzeydeki hikaye akışı izleyici sıkmazken konunun en derinleri açıkca izleyiciye aktarılmaktadır. Kanal D ekranlarının en çok izlenen dizisi Vatanım Sensinin yönetmen koltuğunda ise Yağmur Taylan ve Durul Taylan ikilisi yer almaktadır.

Başrollerdeki Azize karakterini Bergüzar Korel, Cevdet karakterini ise Halit Ergenç canlandırmaktadır. Yıldız karakterini Pınar Deniz, Ali Kemal karakterini Kubilay Aka, Hilal karakterini ise Miray Daner canlandırmaktadır.

Vatanım Sensin 2. Sezon Ne Zaman?

İlk sezonunda 27 Ekim 2016 tarihinde başlayan dizi 2. sezonu için şuanda net bir tarih alamadı. Dizi sezon finaline yaklaştığında bu tarih kanal tarafından açıklanacaktır. Fakat biz tahmini olarak Vatanım Sensin Yeni Sezonunu Eylül veya Ekim ayında başlayacağını söyleyebiliriz. Bir sonraki ne zaman çıkacak konusunda görüşmek dileği ile, Esen Kalın.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...