Victoria 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? - Ne Zaman Çıkıyor?

Victoria 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Victoria 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?
Bu yazıyı oylayın

Bir dönem drama dizisi Victoria 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Tarih dizisi sevenler haydi ekran başına. Bir dönem mini dizi olarak yayınlanmış olan Victoria şimdi uzun soluklu bir hal aldı. ITV kanalının dönem draması olarak ekranlara gelen dizi 28 ağustos 2016 tarihinde yayınladığı Pilot bölümle çok sevildi. Kanal olarak gelecek beklemeyen yapım aldığı olumlu tepkilerden sonra kalitesini bölüm bölüm arttırdı diyebiliriz. Gerek oyuncuları ile gerekse konusu ile tam bir dönem filmi olan Victoria 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? sorusu 1. sezon finalinin yayınlanmasından sonra sorulan en çok soru oldu. 9 Ekim 2016 tarihinde 1. sezon için final veren yapım bir kaç gün önce de 2. sezon için onayını kamuoyuna duyurdu.

Victoria Dizi Konusu

Filmin yapımcı kadrosunda Goodwin, Dan McCulloch ve DAmien Timmer bulunmakta. Doctor Who dizisinde yer alan Clara Oswald hiç şüphesiz ki dizinin çok izlenmesine ön ayak oldu. Jenna Coleman‘ın başrolündeki Victoria dizisinde ayrıca Tom Hughes, Tommy Knight, Eve Myles, David Oakes, Peter Firth, Rufus Sewell gibi bir çok duyulmuş isim yer almaktadır. Daha çok gözümüzün aşina olduğu oyuncuları seçen yapımın konusuna şöyle bir bakınacak olursak.

Victoria adındaki karakterimiz dizide gerçek yaşanmış bir olayı yeninden yorumlayarak canlandırmaktadır. Tarihin en ilginç ve etkili hükümdarı olarak bilinen Victoria daha 18 yaşında iken tahta çıkmıştır ve halkına adeta kök söktürmüştür. Bir çok şeyi erken yaşta yaşayan Victoria’nın ayrıca Prens Albert ile yaşadığı ilişkiyi göreceğiz. Prens Albert karakterini ise Tom Hughes canlandırmaktadır.

Victoria 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

ITV ekranlarının hiç şüphesiz en çok sevilen tarihi dönem filmi için 2. sezon onayı kanaldan geldi. Peki merak edilen sorunun Victoria 2. Sezon Ne Zaman?‘ a cevap geldi mi? Şuan için bu sorudan kaçınan kanal bir çok soru işaretini beraberinde getirdi. Acaba dizi 2. sezon için hazırlıklı değil mi zira Pilot bölüm yayınlandığında dizi bir mini dizi olarak başlamıştı. Fakat geçtiğimiz günlerde devam kararı alındı. Yeni sezonuna 2017 de başlayacağını bildiren yapım muhtemelen Temmuz – Eylül 2017 tarihleri arasında vizyona girecektir.

Yapım ve kanal tarafından gelecek resmi bir cevap ile burayı güncelleyeceğimizi hatırlatırız ve bizi takip etmenizi dileriz.


Comments to Victoria 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

  • 27 Ağustos Pazar günü yani yarın başlıyor yeni sezon.

    Eray 26 Ağustos 2017 14:53 Cevapla

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...