Victoria 3. Sezon Ne Zaman Çıkıyor? - Victoria Konusu

Victoria 3. Sezon Ne Zaman Çıkıyor?

Victoria 3. Sezon Ne Zaman Çıkıyor
Bu yazıyı oylayın

İngiltere’nin en uzun süre tahtta kalan ilk Kraliçe Victoria’nın hayatını konu edinen dizi 3. sezonuyla devam ediyor.

ITV kanalında yayınlanmaya devam eden kraliyet dizisi 3. sezonu ile ekrana geri dönecek. Dizi büyük Britanya tarihinde II. Elizabeth’den sonra en uzun süre tahta kalan kraliçesini konu alıyor. Jenna Coleman Kraliçe Victoria rolünde oldukça başarılı bir performans sergiliyor. Peki Victoria 3. sezon ne zaman çıkıyor?

Başlangıçta mini dizi olarak planlanan dizi yüksek izlenmeleri sayesinde 3. sezona kadar ilerledi. Genç ve başarılı bir kadrosu bulunan dizi 25 Aralık 2017’de 2. sezon finalini yapmıştı. Yeni sezonda hangi oyuncuların olmayacağı henüz açıklanmadı. Kemik kadro dizide olmaya devam edecekti. Dramatik konusuyla ilgi çeken dizi yeni sezonunda merakla bekleniyor.

Victoria Konusu ve Oyuncuları

1837’de 18 yaşında, babasının tek varisi olarak Victoria tahta geçer. Dizinin ilk sezonu Victoria’nın tahta geçişiyle başlıyor. İlk sezonun sonuna geldiğimizde tarih 1840’ı gösteriyordu. İkinci sezonda 1840’dan başlayıp 1846’lara kadar geldi. Üçüncü sezon 1846’lardan sonrasını konu alacak. 25 Aralıkta yayınlanan özel bölümden sonra üçüncü sezon onayı gelmişti.

Dizinin yaratıcısı Daisy Goodwin dizinin yeni sezonu hakkında ipuçları verdi. Üçüncü sezonunun 1848’den itibaren başlayacak ve hem Kraliyet için hem de Avrupa için hareketli anlara tanık olacağız. Goodwin ayrıca dramatik sahnelerin daha önceki sezonlara göre daha fazla olacağını açıkladı. The Crown dizisinde hatırlarsanız Elizabeth’in yaşlanmış halini canlandırması için oyuncu değişikliğine gidilmişti. Victoria’da böyle bir şey olacak mı bilinmiyor şimdilik Jenna Coleman Victoria rolüyle devam edecek.

Victoria 3. Sezon Ne Zaman Çıkıyor?

Türkiye’den BluTV üzerinden yayınlanan Victoria’nın yeni sezonunun 8 bölüm olması bekleniyor. Üçüncü sezonun belki dizinin son sezonunu olabilir. Dizinin yeni sezonunun ne zaman yayınlanacağı henüz belli değil. Yeni sezonda oyuncu değişikliği açıklandığında yazımızı güncelleyeceğiz.

Dizinin yeni sezonunun Ağustos sonu ya da Eylül başı gibi başlar diye düşünüyorum. Tüm dünyada ilgiyle takip edilen dizinin yayın tarihi kesinleştiğinde yazımızı güncelleyeceğiz. 1848 sanayi devriminden itibaren başlayacak olan diziyi heyecanla bekliyoruz. İngiltere’de başlayan sanayi devriminin gelişimini ve sonraki etkilerini gözlemleyeceğiz.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...