Vikings 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak? - Yeni Sezon Ne Zaman?

Vikings 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Vikings 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak?
4.5 (90%) 8 votes

History kanalının yükselişe geçen ve favori dizisi Vikings 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

2013’ten bu yana her dönem ve her sene tarihi olguları müthiş şekilde anlatması ile bilinen Vikings’den müjdeli haber geldi. Geçtiğimiz sene 5. sezon için beklentide olan diziyi takip edenler bu sene beklediklerini aldılar. Müthiş bir 5. sezon ile karşılaşan vikings fan konudaki evrimi de olumlu yönde buldu. Ivar’ın yükselişi ile Bjorn’un aslında ragnar’ın kanatları altındayken iyi şeyler yaptığını gördük. 5. sezonun böyle ilerlemesi ile 6. sezon için merak tavan yaptı diyebiliriz. Henü 5. sezonunu yayınlamaya devam eden yapım yakın tarihte sezon arasına girecek. Fakat dizi daha sezon arasına girmeden yeni sezon için yeşil ışığı yaktı. Bu durumdan sonra Vikings 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak? sorusu akıllara geldi.

Vikings 5. Sezonda Yaşananlar

Bishop karakteri ile diziye katılan Jonathan Rhys Meyers isminin dizide ne yapacağı çok merak ediliyordu. Ragnar ve King Ecbert arasında olan çekişmenin aynısını Ivar ve Bishopla mı izleyeceğiz bu çok merak ediliyordu. Fakat bu çekişme tamamen farklı oldu, Bishop vikingleri tamamen kabul etmemesiyle iki zıt kutup zıtlığını devam ettirdi. Viking’sin batıya yönelmesiyle başlayan dizi de tarihi olgulardaki dönemler bir bir anlatılırken bazı bölümlerde tabi ki “izleyici çekmek için” abartılarak anlatılıyor.

History kanalının şüphesiz favori dizisi olarak bilinen bu dizi daha 5. sezon arasına gitmeden 6. sezondan onay aldı. Şuan için 6. sezonun çekimlerine başlanıldığı ve yeni sezonda daha büyük sürprizlerin yer alacağından söz ediliyor.

4. sezonda Ragnara veda etmemiz aslında viking’in bir çok izleyeninin diziden vazgeçmesine sebebiyet verdi. Fakat öte yandan farklı bir kesim de diziye daha farklı bakarak yeni izleyici kitlesi yarattı. Bu yeni izleyici kitlesinin de reaksiyonları ile yeni sezon çekimi kararı verildi.

Vikings 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Yeni sezon için müjdeyi veren history başlıktaki sorumuzu aslında yanıtsız bıraktı. Yanıtsız bırakması da aslında gayet normal çünkü daha kış olacak ve dizi sezon arasına girecek yani her şey için daha çok erken. Fakat tahmini olarak dizi 2018’in yaz aylarında 6. sezonu ile bize merhaba diyecektir. Gelecek resmi ve yeni düzenlemeler ile burayı güncelleyeceğimizi de size hatırlatırız. Esen kalın.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...