Vikings 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak? - Yeni Oyuncular

Vikings 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Vikings 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak?
Bu yazıyı oylayın

Heyecanla izlenen diziden yeni sezon için sevindirici haber geldi.

Amerika Birleşik Devletlerinin kablolu kanallarından History Channel’ın amiral gemisi olan Vikings büyük bir kitle tarafından takip ediliyor. Michael Hirst’in yaratıcısı olduğu dizi 5 sezondur ekranlarda yer alıyor. Tarihsel drama türünde olan dizi Kanada – İrlanda ortak yapımı. 29 Kasım Akşamı 5. Sezonu ile ekranlara gelen dizi çok beğeniliyor. Her Çarşamba ekranlara gelen dizinin kalan bölümleri 2018 yılında yayınlanacak. Vikings yayınlanmaa devam ederken seyircilerini rahatlatacak ve sevindirecek bir haber geldi. Dizi kanaldan 6. Sezon onayı almayı başardı. Haftalık olarak yayınlanan dizinin hayranları bu haberle birlikte rahat bir nefes aldı. Peki Vikings 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Vikings 5. Sezon Konusu

Dizi her sezon 20 bölümden oluşuyor. Ana kahraman Ragnar’ın ölümünden sonra yönetimde oğullarının güç kazanmasının ardından gençler babalarının yolundan gitmeye devam ediyorlar. Avrupa’da yağmalama eylemlerine devam eden gençler birbirlerine karşı acıma duygularının olmayışıyla dikkatleri üzerine çektiler. Dizinin geçen sezon son bölümlerinde yer alan oyuncu Jonathan Rhys Meyers dizinin yeni sezonunda yer alacak. Bu sezon Meyers tapınak şövalyelerinden biri olan Heahmun’u canlandıracak. Michael Hirst’e göre karakter Tapınak şövalyelerinin öncüsü ve dini bir savaşçı. Hirst ayrıca Heahmun’un dini tutkusunun aşırıya kaçmış olabileceğini söyledi. History Channel’de ayrıca yayınlanan Kinghtfall adlı dizide de tapınak şövalyelerinin inceleniyo olması iki dizi arasında bir bağlantı olacak mı sorusunu gün yüzüne çıkardı. Ancak kanaldan henüz resmi bir açıklama yapılmadı. 2 dizi şu anda ayrı ayrı yayınlanmaya devam etmekte.

Vikings 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Yeni sezon onayıyla izleyicilerini sevindiren dizi yeni sezonunda da 20 bölümden oluşacak. Kanal yeni sezon için oldukça heyecanlı olduğunu belirtti. Dizinin yaratıcısı Michael Hirst ile çalışmanın ayrıca keyif verici olduğunu söyledi. Yeni sezonda diziye katılan oyuncular 6. Sezonda da olur mu bilemiyoruz. History Channel 2. Sezonun olacağını açıkladıktan sonra yeni sezon için çalışmalara yeni başlandı. Ancak yeni sezon için belirli bir tarih gösterilmedi. Tahminlere göre dizinin Kasım 2019’da başlaması bekleniyor.


Comments to Vikings 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

  • 2023 DE BOR İŞLEDIGIMIZ ZAMANLAR İZLERİZ DAHA ERKEN OLMAZ AMK BU NE

    anan 14 Mart 2018 21:23 Cevapla

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...