The Walking Dead 9. Sezon Ne Zaman Başlayacak? - Yeni Sezon

Walking Dead 9. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Walking Dead 9. Sezon Ne Zaman Başlayacak?
Bu yazıyı oylayın

Büyük İlgi Gören ve Sevilen Dizi Walking Dead 9. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Walking Dead bir çok kişi tarafından izlenilen ve çok beğenilen bir dizi olma şerefini taşıyor. Dizi tam 8 sezonu geride bıraktı. Dizinin ilk bölümü 31 Ekim 2010 tarihinde yayınlamıştı. Günümüzde hala güncel olarak devam eden en eski dizilerden olduğu söylenilebilir. Dizinin bütün sezonlarının IMDB ortalaması ise 8,5. Oldukça yüksek bir puan. Bu yazımızda da bu meşhur dizinin 9. sezonundan yani bir sonraki sezonundan bahsedeceğim. Eminim ki aramızda diziyi sevenler vardır. Hem sosyal medyada hem de günlük çevremizde bir çok kişi tarafından izlenen, izlenmese bile en azından tanınan bir dizi. Bu kadar ünlü bir dizininde yeni sezonundan bahsetmemek olmazdı. Sezonun başlangıç tarihi ve Walking Dead 9. Sezon Ne Zaman Başlayacak? sorusu yanıtı için son paragrafa göz atabilirsiniz.

Walking Dead 9. Sezon Oyuncu Kadrosu

Yeni sezonun oyuncu kadrosunun bir önceki sezon ile hemen hemen aynı olması bekleniyor. Tabii ki arada bir kaç tane ufak tefek değişimler olacaktır. Dizinin şimdiye kadar tam 115 bölümü yayınlandı. 9. sezon ise 116. bölüm ile açılışı yapacak. 8. sezonda izleyiciler tarafından oldukça beğenildiğinden 9. sezon için beklentiler büyük. Çizgi roman uyarlaması olan dizi her kitleden izleyiciye hitap etmeyi ve kendine çekmeyi başarıyor. Bu durumda zaten başarılı olmasının en büyük sebebi. Ülkemizde ise dizi ‘Foxcrime’ kanalından altyazılı bir şekilde yayınlanıyor. Ayrıca ‘Fear the Walking Dead’ adlı dizide Walking Dead dizisinden önce yaşananları anlatıyor. O dizininde tam sezonu bulunuyor. Walking Dead izleyen herkesin Fear the Walking Dead dizisini de izlemesi gerektiğini düşünüyorum. Bu arada dizinin uyarlandığı çizgi romanın yaratıcıları ise  Tony Moore ve Charlie Adlard. İkilinin bu çizgi romanı aslında fazla bilinmemiş olsa da dizinin yükselmesinin ardından daha da çok tanınmış bir çizgi roman oldu.

Walking Dead 9. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Yeni sezonun henüz yayın tarihi açıklanmasa da geçen sezon ile aynı dönemde başlaması bekleniyor. Maalesef henüz gelen bir fragman veya yeni sezon posteri ise bulunmuyor. Bir başka yazıda daha görüşmek dileğiyle kendinize iyi bakın…Selam! Ben Anıl. Film,dizi izlemeye ve çizgi roman okumaya bayılırım. Ne Zaman Çıkıyor ekibinin bir parçasıyım...

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...