War for the Planet of the Apes Ne Zaman Vizyonda? - Ne Zaman Çıkıyor?

War for the Planet of the Apes Ne Zaman Vizyonda?

War for the Planet of the Apes Ne Zaman Vizyonda?
Bu yazıyı oylayın

En çok izlenen film serileri arasında yer alan War for the Planet of the Apes Ne Zaman Vizyonda?

Maymunlar cehennemi serisinin yeni filmi War For The Planet Of The Apes çekimleri aylar öncesinde bitmişti. Yapım tarafından yakın zamanda fragman yayınlanması Maymunlar Cehennemi 3 filminin merakla beklenmesine sebep oldu. Son zamanların seri olarak en çok izlenen filmleri arasında yer almayı başarmış olan Maymunlar Cehennemi serisinin devam filmi olacak olan War For The Planet Of The Apes Ne Zaman Vizyonda? sorusu kulaktan kulağa sorulurken sorunun cevabını verelim istedik. Öncesinde filmin konusunu sizlere aktaracağız.

War For The Planet Of The Apes Film Konusu

Rise of The Planet Apes ismi ile 2011 yılında tekrar başlatılan seri bildiğiniz gibi 90 lı yıllarda da yapılmıştı ve en çok izlenenler listesinde yer almayı başarmıştı. Bu filmden sonra Dawn of the Planet Apes filmi ile seyircisinin karşına çıkan film 3 sene aradan sonra mükemmel bir iş ortaya koymuştu. tekrar bir 3 sene sonra 2017’de vizyona girecek olan film War for The Planet of The Apes ismi ile izleyicisinin karşına çıkacak.

Serinin son halkası olacak olan filmde yer alan Sezar karakteri bildiğimiz gibi kendi aralarında olan savaşı insanları da katmıştı. Son filmde yeni film için açık kapı bırakan yapım bu sefer Colonel adındaki üst düzey bir asker ile karşı karşıya gelecektir. Kendi ordusu için her zaman inançlı ve hırslı olan Sezar bu karşılaşmada bir çok kayıp verecektir. Tekrar yüzleşmek adına Colonel’in peşine düşen Sezar, bu yüzleşme neticesinde aslında insanlığın ve geleceğin kaderini çizecektir.

War for the Planet of the Apes Ne Zaman Vizyonda?

Her filmi için 3 senelik bir çekim aralığı veren Maymunlar Cehennemi serisi 3. filmi ile karşımıza çıkacak. Maymunlar Cehennemi 3 Ne Zaman Çıkacak sorusu için cevabımızı verelim; Film çıkış tarihi olarak fragmanında 14 Temmuz 2017’yi göstermekte. Temmuz ayı çıkacak filmler listesine adını yazdıran film bir çok film ile kapışacak gibi gözükmekte. Filmin senaryosunu ve yönetmenliğini önceki serilerdeki gibi bu sefer de Matt Reeves yapmaktadır. Senaryoda ayrıca ona Mark Bomback yardımcı olmakta. Kadroya yeni eklenecek olan karakter Colonel’i Woody Harrelson canlandırırken filme Andy Serkis, Steve Zahn, Karin Konoval ve Terry Notary gibi ünlü isimler eklenmiş durumda.

War for the Planet of the Apes filminden sizlere aktaracaklarımız bu kadardı, Sizi fragmanla yalnız bırakmadan önce sosyal medyada bizi takip etmenizi istiyoruz, bu film ve gelecek filmler hakkında bilgilerden hemen haberdar olabilmek için bizi takip et ;)..

Fragman için iyi seyirler…


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...