Warcraft Filmi Ne Zaman Çıkıyor?

Warcraft Filmi Ne Zaman Çıkıyor?

Bu yazıyı oylayın

Dünyaca ünlü oyun World of Warcraft’ın filmi ne zaman çıkıyor? Nezamancikiyor.com

Sanırım World of Warcraf isimli oyunu bilmeyen yoktur. Dünya çapında milyonlarca oyuncuya ulaşan Warcraft, köklü bir Rol yapma oyunudur. Serinin ilk oyunu 1994 yılında piyasaya sürülmüştür ve oyuncular tarafından büyük bir ilgi odağı olmuştur. Seri ilerleyen yıllarda yeni Warcraft oyunları ile dahada ünlenmiştir ve Blizzard isimli şirkete (Warcraft serisinin yaratıcısı ve yayıncısı) büyük gelirler sağlamıştır. Blizzard şirketi, Warcraft serisinin de katkısıyla Dünya’nın en iyi oyun şirketleri arasında anılıyor.

Warcraft oyunlarının hayranları filmin çıkacağını duyunca adeta çılgına döndü. Oyunun hayranlarının yıllardır kurduğu hayal sonunda gerçek oluyor! Kimine göre daha film çıkmasa bile en iyi efekt ve en iyi kostüm dalında Oscar ödülünü kesinlikle Warcraft filmi alacak. Şimdiden çok başarılı bir film olacağı kesin Warcraft’ın. Filmin serisinin olup olmayacağı henüz belli değil. Tek filmden de oluşabilir. İlerleyen yıllarda bunu göreceğiz..

Kısa bir süre önce internete Warcraft filminin fragmanı olduğuna söylenen bir video sızdırılmıştı. Görüntü kalitesi pek güzel olmasada Warcraft hayranlarını heyecanlandırmaya yetti. İzleyiciler resmi bir fragmanın çıkmasını bekliyorlar fakat fragman için henüz erken bir zaman. Daha önce Blizzard şirketi tarafından resmi fragmanın çıkış tarihi duyurulmuştu fakat o tarihte fragman yayınlanmayınca Warcraft hayranlarının sinirlenmesine sebep olmuştu…

Filmin oyuncuları hakkında pek fazla bilgi yok. Gözüken oyuncular arasında 30 Gün Gece, Mekanik, 3:10 Treni filmlerinde oynayan Ben Foster. Deja Vu, Zorlu İkili ve Görevimiz Tehlike 4 filmlerinde rol alan Paula Patton. Geçmişin İntikamı, Kanlı Hesaplaşma filmlerinde oynayan Daniel Wu ve Pers Prensi : Zamanın Kumları, Büyük İskender filmlerinde oynayan Toby Kebbel yer alıyor.

Peki efsane oyun serisi Warcraft’ın filmi ne zaman çıkıyor? Film 10 Haziran 2016 tarihinde izleyiciler ile buluşacak. Warcraft hayranları için uzun bir tarih fakat kesinlikle beklemeye değer!


Comments to Warcraft Filmi Ne Zaman Çıkıyor?

  • harika bir film olucak ilk oyunun bile oynadım Warcraft serisinin

    warcraft 2 Eylül 2015 15:51 Cevapla

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...