Webrazzi Fintech Etkinliği Ne Zaman Olacak? - Etkinlik Detayları

Webrazzi Fintech Etkinliği Ne Zaman Olacak?

Bu yazıyı oylayın

Bu sene beklenen Webrazzi Fintech Etkinliği Ne Zaman Olacak?

Türkiye’nin en etkili Fintech konferanslarından biri olan Webrazzi Fintech konferansının ne zaman olacağı belli oldu. Sektördeki uygulamaların son trendleri, Finteche dair her şey ve Türkiye’deki kanunsal kısıt ve detayların anlatılacağı Fintech Konferansı İstanbul’da düzenlenecek. Özellikle Bilişim ve Ekonomi sektörlerinin ilgisini çeken konferansın ön biletleri satışa sunuldu. Sektör liderlerinin sahne alacağı konferansın henüz takvimi yayınlanmadı. Microsoft ve Türkiye İş Bankasının elmas sponsor olduğu etkinliğin platin sponsoru BKM Express, altın sponsoru ise crenco İnsan Kaynakları. Etkinliğin medya sponsorları Bloomberg Businessweek, fintechtime, Hardvard Business Review ve Platin. Eğer etkinliğe sponsor olmak istiyorsanız etkinlik sayfası üzerinden olabilirsiniz. Geçen seneki etkinlik 7 Aralık 2016’da gerçekleşmişti. Bu sene Webrazzi Fintech Etkinliği Ne Zaman Olacak?

Geçen Seneki Webrazzi Fintech Etkinliğinde Neler Olmuştu?

Geçen sene BKM Genel müdürü Soner Canko’nun Fintech dünyası hakkında konuşmasıyla başlayan etkinlikte, investing.com’dan Dror Efrat, Facebook’tan Gül Yüksel Akkaya, Wirecrad’den Alper Akcan, iyzico’dan Orkun Saitoğlu, Insider’den Merve Nazlıoğlu, Akakçe’den Koray Karataş, Paraşüt’den Sean Yu, Apsiyon’dan Kudret Türk, PayPad’den Veysel Berk, PayU’dan Yunus Emre Güzer, Ödeal’dan Fevzi Güngör yer almıştı. Ayrıca konferansın kapanışından önce Türkiye, Fintech devriminde nerede konusuyla TEB’den Deniz Devrim Cengiz moderatörlüğünde innial’dan Bülent Tekmen, Fevzi Güngör ve Yunus Emre Güzer eşliğinde bir münazara yapılmıştı. Geçen seneki Webrazzi Fintech Konferansının amacı tüm finansal servisler ve ödeme sistemlerini bir araya getirmekti. Etkinlik tüm gün sürmüş olup Point Hotel Barbaros’ta gerçekleşmişti.

Webrazzi Fintech Etkinliği Ne Zaman Olacak?

Bu seneki Fintech etkinliğinde daha çok finansal yapıyı ele alacak olan Webrazzi Fintech yine Point Hotel Barbaros’ta gerçekleşecek. 6 Aralık 2017 tarihinde gerçekleşecek olan etkinlik için erken kayıt bilet ücreti 590 TL, grup indirimli bilet fiyatı 531 TL bu iki fırsat 4 Aralık 2017 tarihine kadar geçerli. 4 Aralık’tan itibaren standart bilet satmaya başlayacak olan Webrazzi bu biletleri 826 TL’den satışa sunmayı planlıyor. Eğer etkinliğe katılmayı düşünüyorsanız elinizi çabuk tutmanızı öneririz.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...