Westworld 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak? - West World Konusu

Westworld 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

West World 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?
Bu yazıyı oylayın

Westworld 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak? İzlenme rekorları kıran dizi 2. sezonu ile ekranlara geri dönerken 3. sezonun başlama tarihi merak konusu oldu.

HBO kanalının baş yapıtlarından birisi olan Westworld 22 Nisan tarihinde 2. Sezonu ile ekranlara geri döndü. İlk sezonunun 2016 yılında bitmesi dizinin askıya alındığı yönünde düşüncelere neden olmuştu. Ancak daha sonra yapılan açıklamalarda 2. Sezonun 2018 yılında geri döneceği konuşuldu. Dizinin gelişini bekleyen izleyiciler dün gece diziyi reytinglerin birinci sırasına yerleştirdi. Oldukça heyecanlı bir konusu olan Westworld kendine has kitlesiyle oldukça seviliyor. Game of Thrones’un son sezonunun beklenmesi artık daha kolaylaştı. Peki Westworld 3. Sezon ne zaman başlayacak? 2. Sezonun oldukça heyecanlı devam edeceğinin de sinyalleri verildi.

Westworld 3. Sezon Konusu

Yeni sezonda dizinin robotların isyanı ile sınırlı kalmaması bekleniyor. Yeni sezonlarda “Samurai World” ya da “Medieval World” konseptlerinde de olması bekleniyor. Dizi bilim kurgu ve western tarzı bir arada işliyor. Burada insanlar vahşi hayat ile savaşırken bir yandan da çok gelişmiş robotlara karşı da savaşmaktadırlar. Birbirine zıt tarzları bir araya getiren dizi bir çeşit yapay zeka ürününün neden olduğu şeyleri konu almaktadır. Yapay zeka ile eğlence parkına kişiler bilinçli olarak gitmektedirler. Hikayede  Anthony Hopkins, Ed Harris, Evan Rachel Wood, James Marsden, Thandie Newton, Jeffrey Wright ve Tessa Thompson yer alıyor. Oyunculuklarıyla da oldukça beğenilen dizinin 3. Sezonu şimdiden merak edilmeye başlandı. 3. sezonda dizinin daha farklı bir konu izleyeceği düşünülüyor.

Westworld 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

İlk sezonunun izlenme sayısı 11.7 milyonu bulan dizinin 2. sezonunun da en az bu kadar izlenme alması bekleniyor. Dizinin setleri ise halka açık. Eğer dizinin setini ziyaret etmek istiyorsanız ödemeniz gereken bedel 40 bin dolar. Oldukça yüksek bir fiyata giriş bedeli bulunan dizi, ziyaretçileri eğlendireceğini temin ediyor. Dizi IMDB’den 9.1 puan alarak en çok beğenilen diziler arasında yerini aldı bile. HBO kanalından dizinin 3. sezonu ile ilgili herhangi bir açıklama yapılmadı. Dizinin yeni sezonunun 2020 yılında gelmesi beklense de daha önce 2 yıllık bir araya girdiğini hatırlamakta fayda var.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...