Westworld 3. Sezon Ne Zaman? - Yeni Bölümler Ne Zaman Başlayacak?

Westworld 3. Sezon Ne Zaman?

westworld 3. sezon ne zaman
Bu yazıyı oylayın

HBO’nun Western Bilim Kurgu dalında tek yapımı Westworld 3. Sezon Onayı Aldı Peki 3. Sezon Ne Zaman Geliyor?

HBO’nun elindeki neredeyse son koz olarak gözüken Westworld’den sevindirici haber gecikmedi. 3. sezon bomba gibi geliyor!. Şüphesiz 2. sezonu büyük bir etki yarattı. Diziler çoğaldıkça kaliteler gittikçe artıyor ve Western Bilim Kurgu’yu birleştiren tek baş yapıt devam kararında gecikmedi. 2018’in Nisan ayında gündeme tekrar geri dönüş yapan ve 2. sezonunun tadını süper yaşatan Westworld Emmy Ödüllerinde de başarıyla geri dönüşmüştü. İkinci sezon prömiyerinde 2.1 milyon izleyiciyi sağlamayı başaran başarılı dizinin asıl merak edilen sorusu ise Westworld 3. Sezon Ne Zaman? oldu. Sorunun yanıtı şuan için net değil ancak söylentiler 2020‘den önce çıkmayacağı yönde. Gelecekte neler olur bilinmez fakat bizi takip edenler bu bilgiyi ilk öğreneceğini unutmasın!

Westworld 3. Sezon Onayı Aldı!

2. sezona geçiş oldukça sancılı bir dönemden geçti. Çok yüksek bir beklentide olan izleyici kitlesi 2018’in Nisan’ında büyük bir oh çekti çekmesine ama adamlar çekiyor ve çok güzel sezon finali yapıyor, haliyle beklenti şimdi 3. sezondan yana. İlk bölümünden bu yana her bölümünde büyük ses getiren dizi hayran kitlesini de her geçen gün büyütmeyi başardı. Ee öte yandan gelen ödüller vs derken aldı başını yürüdü gitti dizi.

Westworld 3. Sezon Onayı Aldı!

Geçtiğimiz haftalarda yapımcıları tarafından verilen Westworld 3. sezon onayı şüphesiz herkesi sevindirdi. Sanat ve topluma yapılan sanat konusunda kitleyi müthiş toparlayan dizide bahsi geçen yapay zekada bizleri sürekli ters köşe yapmayı başarıyor. Müthiş iki türü tek potada eriten Wesworld 3. sezonu için henüz bilgi mevcut değil ancak verilen onay bilgisi bile diziyi izleyenleri süper heycanlandırmaya yetiyor ve artıyor diyebiliriz.

Onayı verdiklerini bildiren Tweet;


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...