X-Men: New Mutants Ne Zaman Çıkacak? - Ne Zaman Vizyona Girecek?

X-Men: New Mutants Ne Zaman Çıkacak?

X-Men: New Mutants Ne Zaman Çıkacak?
Bu yazıyı oylayın

Logan filminden sonra beklentilerin yükseldiği X-Men: New Mutants Ne Zaman Çıkacak?

İlk çıkan X-Men filmleriyle çoğumuzun arası çok iyi değildir. Ancak Fox son dönemdeki Fox filmlerine hayran kaldığımı söylemeliyim. Özellikle Logan’la Fox tam da hayal ettiğim türden bir Wolverine filmi yapmış oldu. Peki çoğumuzun beklentisini gelecek X-Men filmleri için yükselten Fox, X-Men: New Mutants (Yeni Mutantlar) ile bekleneni verebilecek mi? Filmin yönetmeninin yaptığı açıklamalar şu yönde: “X-Men evreni içerisinde tam bir korku filmi seti hazırlıyoruz. Kostüm yok. Hiçbir süper kötü yok. Çok, çok farklı bir şey yapmaya çalışıyoruz” Gelin isterseniz önce oyunculara ve karakterlere bakalım. Karakterlere bakmadan önce X-Men: New Mutants Ne Zaman Çıkacak? sorusunun yanıtını son paragraftan alabileceğinizi hatırlatırız.

Oyuncu Kadrosu

Yakın bir zaman da Split’te rol alan Anya Taylor-Joy film de Magik karakterini canlandırırken, Marvel’ın neredeyse bütün Netflix dizilerinde rol alan Rosario Dawson ise Dr.Cecilia karakterini oynayacak. Game of Thrones’tan Arya karakteriyle tanıdığımız Maise Williams ise filmde bir başka genç mutant Wolfsbane’i bizlere sunacak. Çizgi romanlar da adı çok duyulan Cannonball’u ise Charlie Heaton canlandıracak. Filmin yönetmenliğini ise daha önce Aynı Yıldızın Altında filmini yönetmiş olan Josh Boone.

Karakterler

Öncelikler hepsini genel bir şekilde tanıtmak gerekirse kendileri Charles Xaiver’ın öğrencileridir. Ardından eğitimlerini tamamladıklarında Charles hepsini tek bir çatı altında toplayarak onlara görevler verir. Böyle ekip kurulmuş olur.

Magik: Kendisi en son Deadpool filmiyle karşımıza çıkan Colossus’un genç kız kardeşidir. Asıl adı Illyana Nikolievna Rasputina’dır. Özel güçleri büyücülük ve teleportasyondur. Eğer X-Men vs. Avengers çizgi romanlarını okuduysanız kendisini zaten tanıyorsunuzdur. Sarı saçlı genç bir mutantdır. Anya Taylor-Joy’un, Magik karakteri için iyi bir seçim olduğu söylenebilir.

Wolfsbane: Zamanın da X-Factor ekibine de dahil olmuştur. Mutant gücü istediğinde iri, vahşi bir kurda dönüşebilmesidir. Kurt adamlarda olduğu gibi dolunayda değil kendisi istediğinde kurda dönüşür. Ayrıca kurda dönüştüğünde karakteristik veya psikolojik sorunları olmaz. Dış görünüşüne gelirsek kızıl saçları vardır. Bir gözü mavi iken, bir gözü yeşildir. Oynayacak oyuncu ise Game of Thrones’un Arya’sı Maise Williams. Oyuncuyu karaktere benzetmeyi başarabilecekler mi göreceğiz.

Cannonball: Cannonball’un güçleri diğerlerine nazaran biraz daha ilginç bence. Kendisi istediği zaman vücudun da yüksek boyutlarda enerji biriktirebilir. Sonrasında bu enerjiyi vücudunun alt bölgesinden bırakır ve oluşan enerji patlaması sayesinde roket gibi havaya fırlar. Sarı saçlı yakışıklı karakterimizi Charlie Heaton canlandıracak.

X-Men: New Mutants Ne Zaman Çıkacak?

Gelin gelelim X-Men: New Mutants Ne Zaman Vizyona girecek sorusunun yanıtına: Filmin vizyon tarihi 13 Nisan 2018. Henüz filmden ne bir poster ne bir görüntü geldi. Logan’dan sonra beklentiler oldukça yükseldi. Umarım hayal kırıklığına uğramayız.

Bir sonra ki yazı da görüşmek üzere. Hatta çok sevilen karakterlerden biri olan Bumblebe’nin solo filmi hakkında yazacağım.Takipte kalın derim!Selam! Ben Anıl. Film,dizi izlemeye ve çizgi roman okumaya bayılırım. Ne Zaman Çıkıyor ekibinin bir parçasıyım...

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...