Yaşamayanlar Dizisi Ne Zaman Başlıyor? - Yaşamayanlar Konusu

Yaşamayanlar Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

Bu yazıyı oylayın

Uzun zamandır beklenen Türk yapımı ilk vampir dizisi BluTV’de başlıyor!

Vampir dizileri uzun süredir dünya çapında farklı farklı konularda yapılıyor. Sonunda biz de bu işe bir el attık ve uzun süredir konuşulan ilk vampir dizimiz ortaya çıktı. İlk önce başrolünde Çağatay Ulusoy’un yer alacağı söylentileri dolanıyordu. Ama ekip başrol için Kerem Bursin’i tercih etti. Peki yaşamayanlar dizisi ne zaman başlıyor?

Oyuncu kadrosunda Kerem Bursin’in dışında Elçin Sangu, Birkan Sokullu ve Selma Ergeç gibi isimler yer alıyor. Genç ve başarılı oyunculardan oluşan bu ekibin dizide başarılı olacağını düşünüyorum. Çarpıcı konusuyla şimdiden genç kızların ilgisini çeken Yaşamayanlar, BluTV üzerinden online olarak yayınlanacak. Dizinin senaryosunda Şamil Yılmaz’ın imzası bulunuyor.

Yaşamayanlar Dizi Konusu ve Oyuncular

Mia’nın (Elçin Sangu) tekrar insan olması için onu vampire dönüştüren Dmitry’yi öldürmesi gerekmekedir. Bu amaçla kadim şehir İstanbul’a gelen Mia kendisini yaşamla ölümün ve iyiyle kötünün olduğu bir hikayenin ortasında kendisini bulur. Bu hikayede ona geçmişinde büyük bir sır bulunan savaşçı Numel (Birkan Sokullu) ve karanlık ve çekici Karmen (Selma Ergeç) eşlik edecek.

Numel ve Karmen İstanbul’unn kenar mahallelerinde vampirleri durdurmaya çalışan avcılardır. İnsanlar ve vampirler arasında başlayacak büyük bir savaş için hazırlık yapmaktadırlar. Mia bu savaşta hangi tarafta yer alacak? Kendi türünü mü seçecek yoksa kendi türünün işkence ettiği insanları mı seçecek?

Yaşamayanlar Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

Dizinin yönetmenliğini ise Eve Dönüş: Sarıkamış 1915 filminin yönetmenliğini yapmış olan Alphan Eşeli üstleniyor. Ödüllü film yönetmeni daha önce de BluTV’de 7YÜZ dizisinin yönetmenliğini yapmıştı. Dizinin görüntü yönetmenliğini ise Tariel Meliava yapıyor. Oldukça çarpıcı bir konusu olan dizinin fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Gizemli ve heyecan dolu bir dünyanın kapılarını aralayan yaşamayanlar dizisi için kesin bir tarih verilmedi. BluTV platformu üzerinden yapılan açıklamaya göre dizi Eylül 2018’de ekranlara gelmeye başlayacak. BluTV özel yapım olan dizi için tanıtım fragmanı yayınlandı. Aşağıdan fragmanı izleyebilirsiniz. Kerem Bursin’e bu rolün çok yakıştığını söyleyebiliriz. Sempatik oyuncu uzun süredir herhangi bir projede yer almamıştı. O yüzden kendisinden iyi bir dönüş bekliyoruz.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...